“Στο Φαληράκι”
Κριτική για: En Plo Cafe Restaurant

En Plo Cafe Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020

Η θέση του είναι προνομιακή. Η εξυπηρέτηση άψογη. Τα πιάτα καλά χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερο. Και μόνο λόγω θέσης θα πήγαινα ξανά.

Ευχαριστούμε, evita S

Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2019

Η θέα πολύ εντυπωσιακή αλλά και αυτο είναι που εκμεταλλεύονται πιστεύω. Σε σχέση με. Τις τιμές τα φαγητά δεν είναι ανάλογα. Πήγαμε με τον φίλο μου για ένα απλό σνακ (club sandwich) περίμεναμε 45' και όταν ρωτήσαμε μας είπαν ότι δεν είχαν ξεκινήσει καν την παραγγελία. Και θα πληρώναμε 19€ για δύο σκακ των 45' και αν Εν τέλη φύγαμε και δυστυχώς απογοητεύτηκα. Για το μέρος που βρίσκεται περίμενα πολλά παραπάνω..

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, D_PAP_92
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2019

Πήγα με την φίλη μου για ενα ποτό το μεσημέρι. Εγω παρήγειλα μπύρα και η φίλη μου ούζο. Εφερε λοιπόν ο σερβιτόρος τα ποτά με ένα μπώλ πατατάκια αμφιβόλου ποιότητος και τίποτα για το ούζο το οποίο ήταν ενα καραφάκι. Παρατήρησα στόν σερβιτόρο γιατί δεν συνοδεύεται από κάτι και μου είπε οτι υπάρχουν στον κατάλογο ποικιλίες,Δηλαδή για να πιούμε ένα καραφακι ούζο πρέπει να πλήρώσουμε 9 ευρώ το καραφάκι και 20 ευρώ την ποικιλία????????????? Θα σύστηνα στον επιχειρηματία να πεταχτεί μέχρι τον Βόλο να δεί και να μάθει πώς σερβίρουν το ούζο!!!! Επιεικώς απαράδεκτο!!!!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, corfu_57
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Παρήγγειλα ένα απλό freddo decaf και μας σέρβιραν ένα άγευστο ζεστό νερόζούμι σε ψηλό ποτήρι. Πλήρης απογοήτευση

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, T7075KZ_
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ειδυλλιακή τοποθεσία με θέα το μαγευτικό φρούριο της Κέρκυρας. Η αίσθηση του να βρίσκεσαι κυριολεκτικά και μεταφορικά "εν πλω" σε κατακλύζει καθ' όλη τη διάρκεια που απολαμβάνεις το ποτό ή το φαγητό σου. Ολόκληρη η ομάδα δουλεύει σκληρά για την άμεση εξυπηρέτηση και ικανοποίηση των πελατών - από τα αφεντικά μέχρι το σερβις, είστε όλοι καταπληκτικοί! Το φαγητό, δε, πεντανόστιμο. Συνεχίστε έτσι!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, atetepoulidou

En Plo Cafe Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα (Χώρα), Κέρκυρα

En Plo Cafe Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!