“Διαφορετικό και Ελληνικό”

Lazaris Distillery & Artisan Sweets Brand-Store
Περιγραφή: Ταξιδέψτε πίσω στον χρόνο στο κατάστημά μας στο κέντρο της πόλης της Κέρκυρας. Κάντε ένα διάλειμμα από την περιήγησή σας και απολαύστε γεύσεις από μια άλλη εποχή. Από νωρίς το πρωί μπορείτε να απολαύσετε τον καφέ σας μαζί με τα παραδοσιακά γλυκίσματα παραγωγής μας. Μέχρι και αργά το βράδυ με δροσιστικά κοκτέιλ, εμπνευσμένα από τα λικέρ μας κουμ κουάτ και λιμοντσέλο, σερβιρισμένα με πιάτα από την μεσογειακή κουζίνα σε συνδυασμό με τα παραδοσιακά Κερκυραϊκά προϊόντα. Όλα τα προϊόντα που θα δοκιμάσετε είναι διαθέσιμα σε ελκυστικές συσκευασίες, για να πάρετε τις μοναδικές γεύσεις από Κέρκυρα μαζί σας.
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2019

Το χάρηκα πραγματικά .... με στυλ και με ντόπια υλικά , γεύσεις συναρπαστικές, αρώματα αληθινά και σ' ένα ήρεμο Κερκυραϊκό στενό ....

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, lawnaka
Ο/η Elena A, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Lazaris Distillery & Artisan Sweets Brand-Store, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Σεπτεμβρίου 2019

Είναι χαρά μας που "ταξιδέψατε" στις γεύσεις και τα αρώματα της Κέρκυρας μαζί μας! Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε!

Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2019

Νέα αισθητική και ποιότητα στα τοπικά προιόντα του νησιού. Ο ιδιοκτήτης ευγενέστατος και με επαγγελματισμό που δύσκολα βρίσκεις στην Κέρκυρα. Ωραίο λιμοντσέλλο παραγωγής τους σερβιρισμένο με δικές τους γλυκές λιχουδιές. Η υπάλληλος που μας σέρβιρε ευγενέστατη , μα δεν υπήρχε λόγος να ναι τόσο αγχωμένη. Όλα καλά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, Έλενα Π
Ο/η Xenia313, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Lazaris Distillery & Artisan Sweets Brand-Store, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Ιουνίου 2019

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2019

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το εστιατόριο
Ο/η LazarisPR, Public Relations Manager του Lazaris Distillery & Artisan Sweets Brand-Store, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουλίου 2019

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2019

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
Ο/η LazarisPR313, Public Relations Manager του Lazaris Distillery & Artisan Sweets Brand-Store, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιουνίου 2019
Μετάφραση Google

Lazaris Distillery & Artisan Sweets Brand-Store: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα (Χώρα), Κέρκυρα

Lazaris Distillery & Artisan Sweets Brand-Store: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!