“Total disappointment!!!! Η πλήρης απογοήτευση!”
Κριτική για: Aubergine Cafe

Aubergine Cafe
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2021

Total disappointment!!!!

Η πλήρης απογοήτευση!

Τρώμε vegetarian και vegan χρονια..Τόσο αδιαφορα πιάτα πρώτη φορά είδα!Πέρα ότι σε γεύση ήταν τόσο αδιαφορα τα πιατα,πέρα ότι οι σερβιτόρες ηταν τα ζώα μου αργά ώσπου να καταλάβουν ότι τις φωνάζεις κ να ερθουν για παραγγελία πέρασε 1 ωρα ,ηταν πανακριβα με πολυ μικρες μεριδες.
Για μια σαλάτα σε μεγεθος κυριολεκτικά η μισή από το σακουλάκι πχ. του "φρεσκουλη" κ αδιάφορη σε γευση 10€ εύρο.. Κ ότι άλλο πήραμε δηλαδή ήταν μια σταλιά στα πιάτα κ άνοστα.Η πλάκα ήταν στην μερίδα με τον γύρο μανιταριών όπου έκανε 10,50 είχε 1 πίτα, 5 πατάτες τηγανητές,2 φέτες ντοματα λίγο τζατζικι κ ελάχιστα μανιτάρια τα οποία για να φανούν μαλλον πολλά πλευρωτους είχαν βάλει κ τα κοτσάνια που δεν τρώγονται..
Ουτε καν η στοιχειώδη αντίληψη..Απλα Τραγικοί...

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 1Ksa_o_pontios1

Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο περιβάλλον στη περιοχή Λιστον, ησυχο, καλή εξυπηρέτηση. Τις προηγούμενες φορές μείναμε ευχαριστημένοι με τις επιλογές γευμάτων. Αυτή τη φορά το πρωινό ήταν νοστιμο αλλά πολύ λίγο για την τιμή του. Θέλει προσοχή αυτό το θέμα.

1  Ευχαριστούμε, olyn2014
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020

Η εξυπηρέτηση ήταν πολύ γρήγορη και η ποιότητα Και το φαγητό εξαιρετικό!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

1  Ευχαριστούμε, Z7495IB_
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καθίσαμε για ένα ποτό και μία κρύα σοκολάτα. Απαράδεκτα απο ποιότητα τα ποτά καθώς και η συμπεριφορά της σερβιτόρας που όταν κάναμε παράπονο για τα νερωμένα ποτά μας απάντησε ότι δεν είναι μπαρ. Να τονίσω ότι μας σέρβιρε χωρίς μάσκα. Μου θύμισε τουριστικό μαγαζί κακής ποιότητας.

Ευχαριστούμε, Georgia Z
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2020

Στη άκρη της πλατείας λιστον κοντά στο παλάτι ένα υπέροχο εστιατόριο για ιδιαίτερα και όχι μόνον γούστα, μείναμε απόλυτα ικανοποιημένει,απλά ίσως έχει κάποιες λίγο τσιμπιμενες τιμές,το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, kostas k

Aubergine Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα (Χώρα), Κέρκυρα

Aubergine Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.