“Ποιοτικος καφες ”
Κριτική για: Dell'Acque

Dell'Acque
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πηρα καφε απο το συγκεκριμενο μαγαζι. Πολυ ωραιος καφες και αμεση εξυπηρετηση. Πολλα μπραβοο εχω να πω μονο...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, stergiouor

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρά ποτά.... όμορφος χώρος σε πολύ κεντρικό δρόμο της πόλης.... δροσερά κοκτέιλ.... γρήγορη εξυπηρέτηση....

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, manosv466
Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό μαγαζί για ποτό και για καφέ! Πήγαμε Σάββατο βράδυ για ποτό. Πολύ ωραία ατμόσφαιρα, ωραία μουσική και πολύ καλή εξυπηρέτηση. Πήγαμε και για καφέ ο οποίος ήταν επίσης πολύ καλός!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, M1ke_an
Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα εξαιρετικό μαγαζί στο κέντρο της παλιάς πόλης της Κέρκυρας όπου εκτός από τα κλασσικά ποτά μπορείτε να απολαύσετε εξαιρετικά κοκτέιλ υπό τη συνοδεία προσεκτικά διαλεγμένης μουσική!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, Stampa13
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2018

Ένα πολύ όμορφο μαγαζί σε κεντρικό κλασικό δρόμο της Κέρκυρας. Το επιλέξαμε με τον φίλο μου για να πιούμε το πρώτο μας ποτό πριν βγούμε. Η εξυπηρέτηση πολύ καλή και γρήγορη και μου άρεσε πάρα πολύ που το νερό ήταν σε κλειστό εμφιαλωμένο και όχι από κάποια μυστήρια κανάτα. Επίσης το ποτό ήταν κανονικό και το θεώρησα και οικονομικό. Να το επισκεφθείτε κι εσείς, αξίζει σίγουρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, seva_ari

Dell'Acque: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πέλεκας, Κέρκυρα
Κέρκυρα (Χώρα), Κέρκυρα

Dell'Acque: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!