“απαράδεκτη εξυπηρέτηση”

Ταβέρνα Ψησταριά Η Μάσα
Περιγραφή: Στην ταβέρνα μας θα βρείτε ένα ζεστό και φιλικό περιβάλλον για να διασκεδάσετε και μια εξαιρετική ποιότητα φαγητού για να γευτείτε. Επιλεγμένες βραδιές με ζωντανή μουσική. Ο χώρος είναι διαθέσιμος για συνεστιάσεις γάμων, βαφτίσεων. Ανοιχτά κάθε μέρα.
Η κριτική γράφτηκε 9 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν και πήραμε τηλέφωνο και μας διαβεβαίωσαν ότι υπήρχε διαθέσιμο φαγητό, όταν φτάσαμε εκεί και αφού περιμέναμε 20 λεπτά μέχρι να ασχοληθεί κάποιος μαζί μας , μας είπαν ότι δεν έχει σχεδόν τίποτα διαθέσιμο.. Απαράδεκτη η εξυπηρέτηση και από το σέρβις που ήταν αγενεστατο. Λυπούμαστε πολύ

Ευχαριστούμε, Teo M

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιανουαρίου 2018

Όλα πολύ καλά. Εξαιρετικό φαγητό και φιλική ατμόσφαιρα.
Το καλύτερο ψαρονέφρι που έχω φάει ποτέ. Τα υλικά ήταν φρέσκα και η εξυπηρέτηση πολύ γρήγορη. Σίγουρα θα ξαναπηγαίναμε.

1  Ευχαριστούμε, Νίκος Τ
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 18 Απριλίου 2018

Ταβέρνα Ψησταριά Η Μάσα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα, Ιόνια Νησιά

Κέρκυρα (Χώρα), Κέρκυρα

Ταβέρνα Ψησταριά Η Μάσα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!