“Ωραιος καφες”
Κριτική για: Nostos Foodhall

Nostos Foodhall
Η κριτική γράφτηκε 9 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκα αυτο το μερος για να παρω ενα καφε take away. Γρηγορο προσωπικο και πολυ ωραιος καφες...

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, stergiouor

Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2020

Είναι γεγονός ότι εγώ και οι φίλες μου πλέον δεν ξεκολλαμε από το Nostos! Είναι η ""γωνια"" μας ! Ωραίο και ήσυχο μέρος ,με φοβερές επιλογές για γλυκά και φαγητό ! Χτες μας πρότεινε η αγαπημένη μας Τίνα❤️ το παγωτό Frozen Pavlova και πραγματικά ήταν out of this world! Τινα μου ευχαριστουμε για την εξυπηρέτηση και για το φοβερό παγωτό που μας πρότεινες και μας έφτιαξες!!!! Είστε το αγαπημένο μας μέρος πια και πραγματικά ανυπομονώ να δοκιμάσω και τα άλλα πράγματα στο μενού σας !
Συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, katedial
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2020

Θερμά συγχαρητήρια στον σεφ του καταστήματος. Η ζέστη και κρύα κουζίνα άψογη, με προσεγμένα φαγητά. Όλο το προσωπικό πολύ εξυπηρετικο, ιδιαιτέρως η Δήμητρα που μας εξυπηρέτησε και τις 2 φορές που επισκεφθήκαμε το μαγαζί. Τελος, έχει εύκολη πρόσβαση για ΑμεΑ. Ευχαριστούμε την ομάδα του #NostosFoodHall ❤

Ευχαριστούμε, _M4407IF
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020

Επισκεφτήκαμε το Foodhall για brunch. Μεγάλη ποικιλία σε πίτες, σφολιατοειδή και γλυκά. Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό. Υπέροχος χώρος. Ξεχωριστή διακόσμηση. Θα μπορούσε βέβαια να είναι λίγο πιο οικονομικό, αλλά και πάλι, αξίζει...!

Ευχαριστούμε, B_Argyro
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεπτόμασταν το συγκεκριμένο κατάστημα μέρα παρά μέρα καθώς έχει ωραίο χώρο και καλής ποιότητας προϊόντα! Στα μείον του είναι η χρέωση του νερού ανεξάρτητος ποσού παραγγελίας!

Ευχαριστούμε, Μάγδα Χ

Nostos Foodhall: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα (Χώρα), Κέρκυρα

Nostos Foodhall: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα