“Το καλύτερο ινδικό π έχω δοκιμάσει”
Κριτική για: The Tandoori Bites

The Tandoori Bites
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ζω στην Αθήνα κ έχω δοκιμάσει αρκετά εστιατόρια από αυτή την κουζίνα. Πραγματικά, οι γεύσεις που απόλαυσα σ´αυτό το μαγαζί ξεπέρασαν κατά πολύ τις προσδοκίες μου. Αξίζει να πάτε και αξίζει να το στηρίξετε

Ευχαριστούμε, Παναγιώτης Σ
Ο/η Deepak C, Owner του The Tandoori Bites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Αυγούστου 2018

Dear Sir/Madam,

Thank you so much for your kind words and we appreciate customers like you who appreciate our food. We look forward to welcome you again.

Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ήταν πολύ γευστικό ιδίως το κοτόπουλο tikka masala, οι τιμές πολύ χαμηλές για την ποιότητα του φαγητού και το προσωπικό ήταν πολύ φιλικό και επεδείκνυε ιδιαίτερο ενδιαφέρον για την γευστική ικανοποίηση των πελατών!

Ευχαριστούμε, kateangel2018
Ο/η Deepak C, Owner του The Tandoori Bites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Αυγούστου 2018

Dear Sir/Madam,

Thank you for your feedback and we are glad you had a great time with us. We look forward to welcome you , your family and friends.

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2018

Διαβάσαμε ωραίες κριτικές και παρ' όλο που η τοποθεσία δεν εντυπωσιάζει επιλέξαμε να καθίσουμε για να δοκιμάσουμε κάτι διαφορετικό. Μας υποδέχθηκε ένα πολύ φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό, πολύ πρόθυμο να μας περιποιηθεί, να μας εξηγήσει και να μας προτείνει πιάτα. Ότι φάγαμε ήταν πάρα πολύ γευστικό. Ήταν μια ευχάριστη έκπληξη και πολύ ωραία εμπειρία! Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα σε οποιον θέλει να δοκιμάσει κάτι διαφορετικό. Υπάρχουν επιλογές από καθόλου καυτερά μεχρι αρκετά καυτερα φαγητά. Με 13-15€ το άτομο μπορεί να φάει κάποιος πολύ ικανοποιητικά και χορταστικά.

Ευχαριστούμε, nickmits
Ο/η Deepak C, Owner του The Tandoori Bites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Αυγούστου 2018

Dear Sir,

Thank you for your feedback and kind words we look forward to welcome you and your family and friends again.

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό για όλη την οικογένεια! Τα παιδιά ενθουσιάστηκαν από τις γεύσεις και τα χρώματα των πιάτων!
Ο ιδιοκτήτης εξαιρετικός και πολύ ευγενικός, μας βοήθησε στην επιλογή των φαγητών και μας πρότεινε εξαιρετικά παραδοσιακά φαγητά της ινδικής κουζίνας!!! Τα φάγαμε όλα και δεν τα φάγαμε μαζί!!!!
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους τους επισκέπτες της Κέρκυρας!
Και μην ξεχνάτε ότι το καλό μαγαζί φαίνεται από την τουαλέτα που ήταν πεντακάθαρη!!

Ευχαριστούμε, trantasrooms
Ο/η Deepak C, Owner του The Tandoori Bites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Ιουλίου 2018

Dear Sir/Madam,

Thank you very much for your feedback and we look forward to welcome you and your family soon again!

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Για πολλοστή φορά στο tandoori bites με φίλες. Η πρώτη τους φορά σε ινδικό και έμειναν ενθουσιασμενες από γεύσεις και ζεστασιά του προσωπικού και του ιδιοκτήτη. Ευχαριστώ Τσαν και για τη βοήθεια με το αυτοκίνητο !!! Thank you for everything!

Ευχαριστούμε, fei76
Ο/η Deepak C, Owner του The Tandoori Bites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Ιουλίου 2018

Dear Madam,

Thank you for visiting us and we are glad to help you and any other customer who visit us and we are are glad you had a great time!

The Tandoori Bites: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα, Ιόνια Νησιά

Κέρκυρα, Ιόνια Νησιά
Κέρκυρα (Χώρα), Κέρκυρα

The Tandoori Bites: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!