“Απαράδεκτοι”

Ταβέρνα Ψησταριά Εκτορας
Η κριτική γράφτηκε 18 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Περιμένουμε μια ώρα κ μόνο ψωμί έχει έρθει... Απλώς τραγικοί .. Τραπέζια που ήρθαν πριν από εμάς έχουν ήδη εξυπηρετηθεί... Έλεος

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, 841marianthit

Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Παρέα 5 ενηλίκων και 2 παιδιών. Περιμέναμε πάνω από 30'για να καθήσουμε, αλλά το παραβλέπω γιατί είχε πολύ κίνηση. Το προσωπικό απαράδεκτο και αλαζονικό, απαράδεκτο διότι αφού καθίσαμε μάζεψε τα πιάτα των προηγούμενων μετά 40' που ήρθε και για να πάρει παραγγελία, αλαζονικό γιατί όταν του ζητήσαμε κατάλογο παρεξηγήθηκε. Εντέλει μετά από 2 ώρες μας έφερε τις ποικίλες που ζητήσαμε και δώστε προσοχή: ήταν κρύα και σκληρά και αφού τα έλεγξα με ΠΟΛΎ προσοχή διαπίστωσα ότι είχε κομμάτια από προηγούμενους πελάτες καθαρισμένα ,δεν ήταν ολόκληρα αλλά τα μισά, Αποφάγια !ΝΑΙ ΑΠΟΦΆΓΙΑ! Τέτοια προσβολή δεν έχω δεχτεί ποτέ στη ζωή μου,αν είναι δυνατόν κομμάτι με δάγκωμα(στομια) ευτυχώς τα είδαμε έγκαιρα όταν του το έδειξα δε ήξερε τι να πει και το μόνο που μου έλεγε ήταν συγνώμη και να μη φωνάζω και ότι θα μας φέρει αλλά.Ειναι αλήτες και επικίνδυνοι. Μακριά.

1  Ευχαριστούμε, U5439AL_
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ κακη εξυπηρετηση περιμέναμε 2 ώρες για να φάμε .Είχαμε κλείσει τραπέζι και παρόλα αυτά περιμέναμε 10 λεπτά για να καθίσουμε.

1  Ευχαριστούμε, P336AZgeorgel
Η κριτική γράφτηκε 1 Οκτωβρίου 2022

Μέτριος ο Έκτορας θέλει λίγη δουλειά στον εξωτερικό χώρο,Όπως και όλο το άλσος.Τα φαγητά μέτριο προς το καλό.Τοποθεσία πολύ καλή, αλλά κάτι λείπει από το Γενικό σύνολο
Κρασί λευκό αρκετά καλό.
Δεν είμαι αυστηρός αλλά όταν μου λείπει κάτι το λέω.

Ευχαριστούμε, 308anestisk
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2022

Καλα εδώ μιλάμε για αισχροκέρδια, είναι δυνατόν ρε 2 άτομα να πληρώνουν 30 ευρώ το άτομο για 6 πιάτα? 16 ευρώ να πληρώνεις για ένα πιάτο κυρίως, το οποιο ειναι μακαρόνια και 2 κομματια κρεας μεσα και η χωριάτικη στα 10 ευρώ, για ποιο λόγο? Πανάκριβο για το τίποτα και οι γεύσεις να είναι μέτριες και κάπως ικανοποιητικες. Το πιο κρίμα είναι ότι αυτη τη στιγμή όλο το νησί σχεδον ακολουθεί τα ίδια δεδομένα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2022
2  Ευχαριστούμε, panoskiz

Ταβέρνα Ψησταριά Εκτορας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα (Χώρα), Κέρκυρα

Ταβέρνα Ψησταριά Εκτορας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!