Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 18/04/21
Booking.com145 $
eDreams145 $
Travelocity144 $
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2019

Έχω πάει 2 φορές!!! Μια με την καλύτερη μου φίλη και μετά με τον άντρα μου !! Έχει πλούσιο πρωινό, το προσωπικό είναι ευγενέστατο και άμα αποφασίσετε να φάτε μέσα έχει εκπληκτικό φαγητό!! Τα δωμάτια έχουν θεματικά γενικά και έχουν πολύ καλή αισθητική! Η πισίνα είναι καθαρή και επειδή έχει ηρεμία είναι ιδανικά για χαλάρωση! Έχει άνετο παρκιν και είναι κοντά στο λιμάνι που το κάνει ακόμα πιο εύκολα προσβάσιμο και για την πόλη της Κέρκυρας! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα !!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Alice P
Ο/η angie82z, Front office του Corfu Mare Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητή κα Alice P., ευχαριστούμε που μοιραστήκατε τη γνώμη σας. Χαιρόμαστε ιδαίτερα όπου απολαύσατε τη διαμονή σας στο Corfu Mare Boutique Hotel. Η γνώμη των επισκεπτών μας είναι πολύ σημαντική. Ευχαριστoύμε και πάλι για τα ωραία λόγια σας. Θερμούς χαιρετισμούς

Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε για 4 μέρες μέσα στον Ιούνιο. Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό κ πρόθυμο να βοηθήσει. Το δωμάτιο ιδανικό για αμεα. Το μπάνιο ευρύχωρο κ με όλες τις απαραίτητες ανέσεις. Το πρωινό ικανοποιητικό. Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, 923eirinis
Ο/η corfumare1, Reception desk του Corfu Mare Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Ιουλίου 2019

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο σας και τα καλά σας σχόλια.
Ελπίζουμε να έχουμε την δυνατότητα και να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον.
Με εκτίμηση.

Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2018

Είναι αξιοπρεπές,έχει πάρκινγκ ,πολύ σημαντικό για Κέρκυρα,καλή και ευγενική υποδοχή,αρκετά άνετα δωμάτια,ησυχία και είναι κοντά στην πόλη.
Καθαρό δωμάτιο με ανέσεις,μόνο στο πρωινό του λείπει ο καφές της αρεσκείας σου. Ο οποίος χρέωνεται ξεχωριστά.
Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα .

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, giorgost516
Η κριτική έγινε: 5 Ιουνίου 2018

Το ξενοδοχείο βρίσκεται πολύ κοντά στο νέο λιμάνι, στο δρόμο προς τις Αλυκές, σε ένα μικρό ύψωμα. Ωραίες εγκαταστάσεις, με κήπο και εξωτερική πισίνα, ενώ υπάρχει και χώρος στάθμευσης. Το δωμάτιο στο οποίο μείναμε ήταν αρκετά καλόγουστο, με ωραία διακόσμηση, ενώ το μέγεθός του ήταν λίγο μικρό, πάντα σε σχέση με το κόστος διαμονής (το οποίο είναι γενικά αρκετά υψηλό σε όλα τα καταλύμματα της Κέρκυρας). Η εξυπηρέτηση ήταν πολύ καλή, φιλική και χαμογελαστή.
Θα πρότεινα ανεπιφύλακτα σε κάποιον να μείνει εδώ.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, Theodore V
Η κριτική έγινε: 25 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αθλιοι ανθρωποι μπροστα σου ειναι φιλικη και ευγενικοι και απο πισω σου σε βριζουν και δεν τους νοιαζει διπροσωποι ολοι το φαγητο καθολου προσεγμενο κακα μαγειρεμενο ακομα κ ωμο πολες φορες.τ ποτηρια στο μπαρ τ πλενουν μονο με νερο δεν υπαρχει κανενα ενδιαφερον προς τουσ πελατες εκμεταλευτες και διθεν..και πολα ακομη για δωματια και τιμες και στον επαγγελματικο τομεα μιλανε μ ασχημο τροπο στους καινουργιουσ υπαλληλουσ περνουν και διωχνουν συνεχως εκμεταλευονται με δοκιμαστικα δεν τουσ νοιαζει αν πετανε παιδια στο δρομο ενω τουσ εχουν πει οτι θα συνεργαστουν δουλευουν λιγο καιρο και τουσ διωχνουν.προσοχη.ειναι ψευτες.παιζουν οτι ειναι ενταξει δεν ειναι

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
7  Ευχαριστούμε, Γιουλη Κ