Ανοικτά σήμερα: 8:00 π.μ. - 10:00 μ.μ.
Αποθήκευση

152elenip
Λάρισα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καλέσαμε δυο κοπέλες για μασάζ στο σπιτι μας. Ραντεβού σχετικά εύκολο. Οι κοπέλες ευγενέστατες και εμφανισιμες. Έκαναν το μασάζ που τους ζητήσαμε σε δικό τους κρεβάτι με τις πετσέτες τους και τη μουσική τους. ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, GUS326
Ο/η 372apostolosv, Διευθυντής του Oxygen Plus Wellness Center, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουλίου 2019

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Η υπηρεσία εξυπηρέτησης στο χώρο του πελάτη είναι νέα υπηρεσία και τα καλά σας λόγια μας δίνουν δύναμη να συνεχίσουμε, πάντα με υψηλή ποιότητα!.
Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε..
Ευχαριστώ

Η κριτική έγινε: 24 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ανοιγονται τα ντουλαπια των πελατων πετουνται τα πραγματα ή χανονται και το προσωπικο δεν ξερει που βρίσκονται ενω οι ιδιοι εχουν παραβιάσει το λουκετο οταν ρωτας που βρισκονται τα πραγματα λενε πως τα εχουν οι ιδιοι και οταν πας να τα ζητησεις την ιδια μερα ξαφνικα εχουν χαθει!!!! Γελοίο απλα !!!! στην αιθουσα γυμναστικης οι γυμναστές δεν εχουν κατι να κανουν και κοιταζουν επίμονα αυτους οι οποιοι γυμναζονται και παραλληλα σχολιαζουν ενω τισ περισσοτερες φορες δείχνουν εκνευρισμενοι και οχι καλοδιαθετοι ελαχιστα βοηθητικοί στο να σου δειχνουν πως πρεπει να κανεις μια ασκηση (εκτος απο την Έλενα μια γυμναστρια),δεν υπαρχουν αρκετά οργανα γυμναστικής πρεπει να περιμενεις να φυγουν ολοι για καποια αλλη αιθουσα συγκεκριμένες ωρες για να μπορέσεις να γυμναστεις.οταν πας να κανεις την λυπομετρηση και τα λοιπα η υπευθυνη σε σχολιαζει μπροστα στα ματια σου και με βλεμμα σαν να σε λυπάται για την εμφάνιση την οποια εχεις και δεν ειναι σε θεση ωστε να σου δωσει διατροφικές συμβουλές,επαγγελματική συμπεριφιρα μηδεν !!!(απορώ γιατι βρισκεται ακομα στην θεση εργασίας που βρίσκεται!!!) One of the ladies που κανουν μαθηματα στην αιθουσα ξερει μονο να φωναζει και αν δεν μπορεις να κανεις σωστα τις ασκησεις εκνευριζεται και δεν μπαινει καν στον κοπο να σου δειξει τον σωστο τροπο .

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Daydream747341
Ο/η 372apostolosv, Διευθυντής του Oxygen Plus Wellness Center, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Μαΐου 2019

Ευχαριστούμε για τη κριτική σας!
Φυσικά, και ανοίγονται τα ντουλάπια τα οποία κρατάνε πελάτες για εβδομάδες κλειδωμένα, ενώ παντού αναφέρεται ότι πρέπει να παίρνεται τα πράγματά σας όταν φεύγετε από το χώρο!
Το να μη σας αρέσουν κάποιοι από τους 10 γυμναστές μας είναι λογικό.
Παρακαλώ, επίσης να έχετε κανονικό προφίλ όταν κάνετε κριτική και όχι ψεύτικο!

Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια υπέροχη εμπειρία το μασάζ για ζευγάρι. Σίγουρα αξίζει τα λεφτά του!!. Το προσωπικό ευγενέστατο και με αίσθηση του χιούμορ σε έκανε να νιώθεις άνετα απευθείας. Προσεγμένος χώρος με κατάλληλη μουσική για χαλάρωση. Το μασάζ απίστευτα καλό, προσαρμοσμένο στις ανάγκες του πελάτη. Σηκωθήκαμε άλλοι άνθρωποι!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, 152elenip
Ο/η Apostolos V, Διευθυντής του Oxygen Plus Wellness Center, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε πολύ!

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με το φιλο μου για μασάζ το οποίο ήταν εξαιρετικο και τελικά κάνοντας μου ενα face scan μου πρότειναν μια θεραπεία προσωπου. Ένιωσα το πρόσωπο μου πιο φρέσκο και ενυδατωμενο απο πότε. Προτείνω να αφεθείτε στα χέρια των ειδικών, ξέρουν τι κανουν!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2017
1  Ευχαριστούμε, vaso s
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο περιβάλλον για μασάζ με χαλαρωτική μουσική! Πολύ ευχάριστο κ εξυπηρετικό προσωπικό! Βρίσκεται στο κέντρο της πόλης με πολύ εύκολη πρόσβαση! Πολλές υπηρεσίες συγκεντρωμένες σ ένα μέρος!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, Γιώτα Μ