“Περάσαμε υπέροχα ! Φιλικό προσωπικό ! Ωραίο φαγητό”
Κριτική για: Vegera

Vegera
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το πιο ωραίο φαγητό στην πόλη
Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό ! Ωραίο περιβάλλον ! Ωραία τοποθεσία - πολύ καλές τιμές - το προτείνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, Rhenia2014
Ο/η Vegera Mykonos, Owner του Vegera, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Ιουλίου 2022

Σας ευχαριστούμε πολύ!

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουνίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Μας πρότειναν από το ξενοδοχειο το μαγαζι .Αγενέστατη η κοπελα. στην υποδοχή με 5 μονο γεμάτα τραπεζια μας ειπε οτι δεν εχει επειδή είχαμε παιδια (2).
Απαράδεκτη υπάλληλος .ελπίζω οι ιδιοκτήτες να αντιληφθούν σύντομα την αδιάφορη και ανίκανη υπάλληλο τους εκτός αν είναι τακτική τους να μη σερβίρουν σε παιδιά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2022
Ευχαριστούμε, gioulic90
Ο/η Vegera Mykonos, Owner του Vegera, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Ιουνίου 2022

Θέλουμε πάντα να ακούμε την γνώμη και τις κριτικές των πελατών μας. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το εστιατόριο μας είναι family friendly, φιλικό σε οικογένειες και είναι πάντα χαρά μας να υποδεχόμαστε παιδιά.
Όπως είναι γνωστό τον τελευταίο καιρό οι κρατήσεις έχουν αυξηθεί... οπότε ζητάμε να κατανοήσετε το γεγονός ότι τα τραπέζια που είδατε άδεια, ήταν για κρατήσεις που περιμέναμε.
Θα είναι χαρά μας να σας υποδεχτούμε στο εστιατόριο μας.

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαΐου 2022

Εξαιρετικό φαγητό!
Άμεση εξυπηρέτηση!
Ζεστός κ φιλόξενος χώρος!❤
Σας ευχαριστούμε
Το προσωπικό καταπληκτικό

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, G7810BF_
Ο/η Vegera Mykonos, Owner του Vegera, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Μαΐου 2022

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2021

Εξαιρετικο μαγαζι με υπεροχο φαγητο !!!!
πολυ φιλικο περιβαλλον και αψογη εξυπηρετηση !!!!
Φοβερος, εξυπηρετικος , φιλικος και ΠΑΝΤΑ χαμογελαστος ο baristas ( ΓΙΑΝΝΗΣ)!!!
Αψογη, γλυκητατη και εξυπηρετικοτατη και η σερβιτορα (ΚΑΤΕΡΙΝΑ )!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, P6681PP_
Ο/η Vegera Mykonos, Owner του Vegera, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Ιουλίου 2021

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Νομίζω δεν έχω να πω τίποτα αρνητικό. Κάναμε κράτηση για τις 21:30. Επειδή ήταν γεμάτο μας πήγανε στο μπαρ και μας κέρασαν λικέρ και ποτήρι κρασί της επιλογής μας. Οι τιμές για Μύκονο κατανοητές. Παραγγείλαμε μοστράκια με ντομάτα και κοπανιστή, Κυκλαδίτικη σαλάτα, μεγάλο μπουκάλι νερό, λιγκουΐνι θαλασσινών-θεωρώ πως έλειπαν ορισμένα θαλασσινά και καλαμάρι σχάρας( τεράστια μερίδα)
Ήταν όλα πραγματικά πεντανόστιμα!
Στο τέλος κέρασαν ξανά λικεράκι!
Ξεχωρίζω την κοπέλα στην υποδοχή που ήταν γλυκύτατη και ευγενέστατη! Μπράβο της!
Λογαριασμός 63€
Στα τραπέζια υπήρχε αντισηπτικό!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, nikoskrl
Ο/η Vegera Mykonos, Owner του Vegera, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Ιουλίου 2021

Ευχαριστούμε πολύ!

Vegera: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μύκονος (Χώρα), Μύκονος

Vegera: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!