“Το καλυτερο στο γυαλο”
Κριτική για: Vegera

Vegera
Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2017

Πολυ ομορφο μαγαζι στο γυαλο της Μυκονου..Πολυ καλη ποιοτηταστο φαγητο(το κριθαροτο με γαριδες υπεροχο),ωραια μουσικη και πολυ καλο σερβις..

Ευχαριστούμε, Stavros P

Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ο νεότατος αλλά υπερταλαντούχος chef μας πρότεινε και μας προσέφερε μια μεγάλη ποικιλία από ορεκτικά, θαλασσινά αλλά και κρεατικά. Υπέροχοι γευστικοί συνδυασμοί που σε κάθε μπουκιά παρακαλούσες να μην τελειώσουν πότε!!
Πήραμε στο τέλος δύο γλυκά αλλά ούτε κι εκεί υπήρχε ατέλεια!
Προτιμήστε το βράδυ με την θέα του παλιού λιμανιού!!

Ευχαριστούμε, Dora I
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Έιναι ενας πολύ όμορφος χώρος με ωραία μουσική.Το προσωπικό είναι χαμογελαστό και εξυπηρετικό..Τα κοκτέιλ.. Υπέροχα!!!!!Τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει ποτέ μου..Το ένα καλύτερο από το άλλο..

Ευχαριστούμε, Maria K
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καθίσαμε ένα απόγευμα να φάμε με την οικογένεια μου λίγο πριν φύγουμε με το πλοίο για να γυρίσουμε πίσω στην Αθήνα . Μπορω να πω απο τα πιο ωραία γεύματα που έφαγα στη Μύκονο! Μοναδική θέα και τέλειο φαγητό. Τα θαλασσινά που σερβίρουν είναι νοστιμότατα, ειδικά τα μύδια, τα συστήνω σε όλους. Το προσωπικό ήταν πολύ καλόπροαιρετο και ευγενικό! Ήταν ένα απολαυστικό γεύμα. ❤️

Ευχαριστούμε, Olympia B
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2017

Ωραίος καφές, ωραία θέα, εξυπηρετικό προσωπικό πρόθυμο ν' απαντήσει σε οποιαδήποτε ερώτηση. Στα μείον τα τραπέζια που είναι κολλητά το ένα δίπλα στο άλλο. Από τιμές, freddo 4,50 latte 4,50

1  Ευχαριστούμε, ιωαννα δ

Vegera: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μύκονος (Χώρα), Μύκονος

Vegera: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!