“Ωραίο φαγητό ”

Pepper Grill Gastronomy
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 20 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο μαγαζί σε πάρα πολύ καλό σημείο και βολικό. Το σουβλάκι πίτα κοτόπουλο ήταν καταπληκτικό.

Ευχαριστούμε, Manos M

Η κριτική γράφτηκε 15 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Θεωρώ πως έχει το καλύτερο σουβλάκι σε όλη την Μύκονο! Η διακόσμηση απίστευτη και η φιλοξενία καταπληκτική! Δεν έχω επισκεφτεί άλλο εστιατόριο με τόσο νόστιμο φαγητό! Ευχαριστώ pepper για την μοναδική εμπειρία που μου χάρισες

Ευχαριστούμε, Dhmhtrhs R
Η κριτική γράφτηκε 15 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φαγητό μοναδικό διακόσμηση απίθανη μαζί υποδέχτηκαν σαν οικογένεια Πέρασα υπέροχα και απολαύσαμε ένα εξαιρετικό κρασί και ένα ζουμερό φιλέτο κοτόπουλο το οποίο είναι ελεύθερα βόσκης και πεντανόστιμα! Προτείνω το εστιατόριο αυτό ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, Giannis J
Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα καλύτερα σουβλάκια που έχω φάει πότε, στριμωγμένο σε ένα γραφικό σοκάκι με μικρούτσικα πασάκια!!!
Αλλά... η εξυπηρέτηση αδιάφορη κι όταν ήρθαν οι τηγανιτές πατάτες μας, τρώμε την πρώτη κι όλα καταστρέφονται. Ήταν απίστευτα λαδερές και τιγκαρισμένες με καυτερό πιπέρι Καγιέν. Όπως φαντάζεστε πήραμε κυριολεκτικά φωτιά !!! Δύο μπουκάλια νερό δεν μας έφτασαν ούτε για αστείο!!!
Όταν απευθυνθήκαμε στον σερβιτόρο, εκείνος με στόμφο και ύφος είπε πώς ήταν πάπρικα και ότι έτσι σερβίρονται, τέλος!!! Το να έγινε λάθος ούτε που του πέρασε από το μυαλό, γενικώς μας έγραψε.. κανονικότατα!!
Κρίμα, πολύ κρίμα γιατί το μπιφτέκι ήταν καταπληκτικό!!

Ευχαριστούμε, Dora I
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκαμε το καταςτημα και μείναμε αρκετά ικανοποιημένοι και απο την εξυπηρέτηση και απο την ποιότητα των φαγητών. Απο τις καλύτερες επιλογές όταν θες να φας κάτι street food και καλό!!!
Θα το ξανά προτιμούσα αν μπορούσα!

Ευχαριστούμε, georgiosg72

Pepper Grill Gastronomy: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ορνός, Μύκονος

Μύκονος (Χώρα), Μύκονος

Pepper Grill Gastronomy: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!