2 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Priceline90 $
StayForLong92 $
getaroom.com101 $
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2020

Καταρχάς να ξεκαθαρίσω ότι η κριτική μου δεν έχει να κάνει με την διαμονή μου στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο διότι αυτή η σκέψη σταμάτησε στο τηλεφώνημα που έκανε η γυναικά μου για να κάνει την κράτηση.Επίσης ένα μεγάλο συγγνώμη από το προσωπικό του ξενοδοχείου που δεν φταίει σε τίποτα για την απαράδεκτη συμπεριφορά του κυρίου που ήταν στο τηλέφωνο.Όπως γράφω και στον τίτλο ο κοινωνικός τουρισμός δεν ισχύει γιαυτό το ξενοδοχείο,όπως έχει αναρτηθεί από το site του οαεδ άρα δεν φταίμε εμείς που ενοχλήσαμε για να κάνουμε κράτηση,κάτι που μάλλον εξόργισε τον κύριο που ήταν στο τηλέφωνο,άγνωστο γιατί.Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι θα χρειάστηκε να απαντήσει πολλές φορές σε ανθρώπους που θα ήθελαν να κάνουν κράτηση μεσώ του κοιν. τουρ. κάτι που δεν ισχύει και σίγουρα αυτό είναι κουραστικό ειδικά σε μια χρονιά σαν τη φετινή.Είναι κάτι όμως που εμείς δεν ξέραμε και δεν υπάρχει λόγος να υπάρχουν τέτοιες συμπεριφορές,κάτι που δεν έχω συνηθίσει στο συγκεκριμένο νησί μιας και το επισκεπτόμαστε από το 1995.Ας ελπίσουμε να ήταν μια κακιά στιγμή.Καλό θα ήταν στην ιστοσελίδα του ξενοδοχείου σας να ενημερώσετε τον κόσμο για την μη συμμετοχή σας στο πρόγραμμα.

210  Ευχαριστούμε, Dimitris F
Η κριτική έγινε: 31 Μαΐου 2020

Πολύ καλό ξενοδοχείο.πολυ καθαρό με ευγενικό προσωπικό σε πολύ καλή τοποθεσία πίσω από τους μύλους με πρωινό.ολα τα δωμάτια έχουν τέλεια θέα στο ηλιοβασίλεμα που δεν έχει να ζηλέψει πολύ από της Οίας.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, koymar
Η κριτική έγινε: 4 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τα θετικά: 1) καθαρό κ ομορφουλι δωμάτιο
2) υπηρξε παρεξήγηση η οποία λύθηκε με καλό τρόπο από τη μάνατζερ
3)ευγενικό προσωπικό
4)ωραία πισίνα .
Τώρα τα αρνητικά:
1)πάρα πολύ ακριβό για αυτό που πρόσφερε. 2)Από άποψη πρωινού σίγουρα ελλειπες.
3)γύρω στα 100€ το βράδυ κ το δωμάτιο δεν είχε πιστολάκι ..πράγμα που υπάρχει σχεδόν σε κάθε άλλο ξενοδοχείο.
4)το τζακουζι δεν λειτουργούσε, τουλάχιστον αυτές τις μέρες. Δεν ξέρω μετά.
Θα έδινα 4 αστέρια αλλά είναι για μένα too much ότι με τόσα λεφτα παίρνεις αυτό..

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, nancytQ4984GO
Ο/η MBHOTEL-M, Διευθυντής του Hotel Mykonos Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Μαΐου 2019

Ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας!
Όσον αφορά τα σχόλια που αναφέρατε ως αρνητικά η άποψή μας είναι ότι οι τιμές του ξενοδοχείου μας θεωρούμε ότι γι'αυτή την περίοδο είναι value for money και ότι στα ίδια επίπεδα κινείται και ο ανταγωνισμός. Το πρωινό του ξενοδοχείου είναι American Breakfast με όλα τα προϊόντα που απαιτεί η συγκεκριμένη κατηγορία πρωινού. Ωστόσο η παρουσίαση του στο μπουφέ ίσως δεν το αναδεικνύει στον φιλοξενούμενο με αποτέλεσμα να θεωρεί ότι είναι ελλιπές. Αυτό το έχουμε εντοπίσει και δουλεύουμε επάνω σε αυτό για να έχουν καλύτερη εικόνα το σύνολο των προσφερόμενων προϊόντων στο μπουφέ. Το πιστολάκι δεν αποτελεί βασική υπηρεσία δωματίου, ωστόσο είναι διαθέσιμο δωρεάν σε όλους τους πελάτες εφόσον ζητηθεί από τη reception του ξενοδοχείου.
Τέλος, την περίοδο διαμονής σας αντιμετωπίζαμε πρόβλημα στο τζακούζι το οποίο για την ασφάλεια των πελατών μας θέσαμε εκτός λειτουργίας. Αυτή την περίοδο λειτουργεί κανονικά και ζητούμε συγνώμη γιατί δεν καταφέρατε να το χρησιμοποιήσετε.
Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο χώρο μας σε μία επόμενη επίσκεψή σας στη Μύκονο για να μας δοθεί η ευκαιρία να απολαύσετε τις βελτιωμένες υπηρεσίες στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 25 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο ξεχωρίζει γιατί συνδυάζει καλή κ προσιτή τιμή με άριστη διαμονή . Πολύ ευγενικό προσωπικό , ακόμα κ η κυρία που καθαρίζει είναι χαμογελαστή κ φιλική . Πολύ ωραία τοποθεσία , δίπλα στην θάλασσα με πολύ όμορφη πισίνα . Καθαρά κ αξιοπρεπή δωμάτια . Απλώς χρειάζεται λίγο να προσέξουν τα παράθυρα γιατί με τον δυνατό αέρα τρίζουν πολύ .

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, SNIARCHOU
Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε πολύ καλή τοποθεσια 10 λεπτά με τα πόδια από τη χώρα ( ο δρομος θέλει προσοχή γιατί δεν εχει φώτα )
Το προσωπικό είναι ευχάριστο και τα δωμάτια καθαρά και περιποιημένα ( μην ξεχνάμε πως είναι 3***) Το μεγάλο του μειονέκτημα είναι το πρωινό!! Καμία ποικιλία και πολύ φτωχή ποιότητα
:-(

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018