Η κριτική γράφτηκε 25 Μαΐου 2016

Έφτασα για δουλειά στο νησί χωρίς να υπολογίσω την κοσμοσυρροή και χωρίς να έχω κάνει κράτηση. Για καλή μου τύχη, ενώ βρισκόμουν σε ένα από τους πελάτες μου, του εμπιστεύτηκα το πρόβλημά μου. Τηλεφώνησε στην κυρία Σοφία που αφού της εξήγησα που βρισκόμουν, κατέφθασε χαμογελαστή να με παραλάβει. Οδηγώντας με αξιοθαύμαστη επιδεξιότητα τα ανηφορικά, στενά δρομάκια με αποβίβασε στο ξενοδοχείο, όπου είχα την τύχη να μείνω στο υπέροχο δωμάτιο Νο118. Εξίσου καλή εμπειρία η αποχώρηση από το ξενοδοχείο όπου ο έτερος ιδιοκτήτης με εντυπωσίασε με την ευγένεια του κατά την αποβίβαση μου στο νέο λιμάνι του νησιού. Μπράβο σας!

• Διαμονή: Μάιος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Manolis D
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2015

άνετο , καθαρό δωμάτιο ,σε ωραία τοποθεσία , η ιδιοκτήτρια φιλικότατη, ευγενέστατη ,εξυπηρετικότατη,,θα μπορούσα να πώ ότι ήταν η ιδανική επιλογή για διαμονή στην μυκονο,,εννοείται πως θα το ξαναεπέλεγα για μελλοντικές διακοπές

• Διαμονή: Ιούνιος 2015, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, marthamits
Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2014

Το ξενοδοχείο απαρτίζεται από μια υπέροχη οικογένεια που σε κάνει να νιώθεις άνετα από την πρώτη στιγμή! Το δωμάτιο ήταν μεγάλο, πολύ καθαρό και με όμορφη θέα στους μύλους! 3 λεπτά περπάτημα από τη Χώρα της Μυκόνου και κοντά στην αφετηρία των λεωφορείων που οδηγούν σε όλες τις παραλίες του νησιού!

Συμβουλή: Το δωμάτιο (102) που έμεινα ήταν μεγάλο, ήσυχο και ηλιόλουστο.
  • Διαμονή: Οκτώβριος 2014, ταξίδι σόλο
1  Ευχαριστούμε, Maria_Dourgouti
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2014

Εκανα κρατηση στο ξενοδοχειο μεσω του booking.com.Δυστηχως λογω απροβλετου προσωπικου προβλήματος αναγκαστικα να κανω ακυρωση του δωματιου.Προς τιμην του ιδιοκτητη εδειξε μεγιστη κατανοηση και δεχθηκε να μην μου κρατησει καθολου ακυρωτικα.Θεωρω το ευατο μου υποχρεο απέναντι στον επιχειρηματια.Ειναι ένα εξαιρετικο παράδειγμα και ανθρωπου και επιχειρηματια και το συνιστω ανεπιφύλακτα σε οποιον θελει αν παει στην μυκονο.Περα από τα πολύ ωραια δωματια υπαρχει και ένα απιστευτο σερβις από τον ιδιοκτητη κατι το οποιο σπανιζει στις μερες μας.Τον ευχαριστω πολύ!

Συμβουλή: Ανεπιφύλακτα προτείνω το Ναζος hotel.εξαιρετικος επιχειρηματιας και ανθρωπος με υπεροχες εγκαταστασεις.Ειναι σημαντικο να υπαρχει ανθρωπινη και αρτια επαγγελματικη εξηπηρετηση.
  • Διαμονή: Ιούνιος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
8  Ευχαριστούμε, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουλίου 2013

Το δωματιο ήταν πολυ καθαρό. Η θέα εξαιρετική. Οι ιδιοκτήτες εξυπηρετικότατοι και φιλικοί. Πολύ κοντά στη Χώρα Μυκόνου (5 λεπτά με τα πόδια). Ήταν το καλύτερο bachelor παρτυ που μπορουσαμε να φανταστούμε.

The room was very clean. The view was magnificent. Tha owners were very polite and made us feel very convenient. Close to the centre of Mykonos (aproximately 5' on foot). The best bachelor party ever...

• Διαμονή: Ιούλιος 2013, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Angelos K