ΣΟΦΙΑ Ζ

ΑΡΙΣΤΟ

Κριτική για: A Hotel Mykonos - 4* Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 27 Σεπ 2019
Εξαιρετικο!!!!Το Διακρινει η ευγενεια των ιδιοκτητων και του προσωπικου,η καθαριοτητα η οποία είναι αριστη και η εξυπηρετηση!!!!Το πρωινο ειναι πλουσιο σε ποικιλια και πισοτητα φτιαγμένο από αγνα υλικα!!
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
370 €
    1.760 €
1.1 χλμ. από A Hotel Mykonos - 4* Hotel
Μύκονος (Χώρα): Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 29 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ενα ησυχο και παραλληλα ευχαριστο περιβαλλον για ξεκουραση και χαλαρωση..αψογη καθαριοτητα καθημερινα!!! Ευγενεσταστο προσωπικο απ τον πρωτο μεχρι τον τελευταιο!! Αρκετα πλουσιο πρωινο στο χωρο της πισινας.. το προτεινω ανεπιφυλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, sav_zar
Η κριτική έγινε: 15 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ όμορφο ξενοδοχείο,με μοντέρνα αισθητική και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό!!!Μας υποδέχτηκαν με ένα δροσερό κοκτέιλ!Το δωμάτιο πάρα πολύ καθαρό και κάθε μέρα μας ανανεώναν τις πετσέτες και τα σεντόνια!Το εστιατόριο πάρα πολύ καλό,με νόστιμα πιάτα και λογικές τιμές για Μύκονο!!!Ευχαρίστως θα το επιλεγαμε ξανά!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2017
3  Ευχαριστούμε, SOFIA I
Ο/η Reservations A, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του A Hotel Mykonos - 4* Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Μαΐου 2018

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την καλή σας κριτική. Στόχος μας είναι πάντα να παρέχουμε τις καλύτερες υπηρεσίες για τους επισκέπτες μας και να συμβάλλουμε στην δημιουργία αξέχαστων αναμνήσεων. Θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχτούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 20 Απριλίου 2018

Μετά απο τυχαία αναζήτηση καταλήξαμε να μείνουμε στο A Hotel...και αυτή η επιλογή μας δικαίωσε. Φανταστικός χώρος, εξαιρετικό φαγητό τόσο σε γεύση όσο και σε ποσότητα. Ανεπιφύλακτα το προτείνουμε για διαμονή σε αυτό το μοναδικό νησί.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, johnkalyvas
Ο/η Reservations A, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του A Hotel Mykonos - 4* Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Ιουνίου 2018

Ευχαριστούμε θερμά για την τόσο όμορφη κριτική σας!

Είμαστε πολύ χαρούμενοι για την αίσθηση που αποκομίσατε από το χώρο και τις υπηρεσίες μας. Τέτοια ενθουσιώδη σχόλια επιβραβεύουν τις προσπάθειες που καταβάλουμε κάθε χρόνο για να διατηρούμε το υψηλό μας επίπεδο και μας ενθαρρύνουν να συνεχίσουμε.

Ευχόμαστε να σας δούμε και πάλι στο μέλλον.

Να έχετε ένα υπέροχο καλοκαίρι!

Η κριτική έγινε: 19 Απριλίου 2018

Καταπληκτική θέα στη θάλασσα. Το τοπίο είναι μαγευτικό, παράλληλα με την ηρεμία του τοπίου και ηρεμία κατά την διαμονή. Άριστες εγκαταστάσεις και εξαιρετικά φιλόξενο, ευγενικό και άρτια εκπαιδευμένο προσωπικό.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Nikolo1001
Ο/η Reservations A, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του A Hotel Mykonos - 4* Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για την χρήσιμη κριτική σας και είμαστε πολύ χαρούμενοι που μείνατε ευχαριστημένη από την εξυπηρέτηση καθώς και από τις εγκαταστάσεις του καταλύματός μας. Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας φιλοξενήσουμε σύντομα και στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 10 Οκτωβρίου 2017

Ένα μοντέρνο, μίνιμαλ αλλά και ενταγμένο στο φυσικό τοπίο της Μυκόνου ξενοδοχείο. Το δωμάτιο καθαρό, όμορφα διακοσμημένο με άνετο στρώμα, ευρύχωρη ντουσιέρα και ντουλάπα και καλή ηχομόνωση. Μας αλλάζανε πετσέτες καθημερινά. Το προσωπικό ευγενικό και άκρως εξυπηρετικό. Μας βοήθησε στο μέγιστο βαθμό με το κινητικό πρόβλημα που διαθέταμε. Μας προσφέρθηκε ένα μπουκάλι κρασί, αφού ενημερώσαμε πως ήμαστε σε γαμήλιο ταξίδι. Το πρωινό ήταν πλούσιο σε ποικιλία και ποσότητα, καλύπτοντας τα γούστα σε αλμυρές και γλυκές γεύσεις. Το φαγητό στο εστιατόριο μας ικανοποίησε σε νοστιμιά και ποσότητα. Θα πρότεινα το A Hotel ανεπιφύλακτα για την ποιότητα των υπηρεσιών του και για το υψηλό επίπεδο του προσωπικού.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, SOFIA I
Ο/η AMNERIS_KOU, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του A Hotel Mykonos - 4* Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητή κ. SOFIA I,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Ξενοδοχείο A Hotel για την πρόσφατη διαμονή σας στην Μύκονο.
Με μεγάλη μας χαρά δεχτήκαμε τα ευγενικά σας σχόλια για τα δωμάτια,το πρωινό, τις παροχές μας καθώς και για την εξυπηρέτηση που λάβατε απο το προσωπικό μας.
Πρωταρχικός μας στόχος είναι η ικανοποίηση και εξυπηρέτηση των πελατών μας και μας χαροποιεί ιδιαίτερα όταν οι πελάτες μας αναφέρουν ότι εκπληρώνουμε τις προσδοκίες τους.
Ευχαριστούμε θερμά και πάλι και ελπίζουμε να έχουμε σύντομα την χαρά να σας καλοσωρίσουμε κοντά μας.

Άμνερις Κουτσαυγουστή