PortoBello Boutique Hotel(Μύκονος (Χώρα))(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 19% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 19% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 417 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Μύκονος Θεοξενία(Μύκονος (Χώρα))
  • Δωρεάν στάθμευση
Philippi Hotel(Μύκονος (Χώρα))(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν WiFi
Leto Hotel(Μύκονος (Χώρα))(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 19% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 19% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 483 $/διανυκτέρευση.

Eleni's Village Suites(Μύκονος (Χώρα))(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Milena Hotel(Μύκονος (Χώρα))(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Ξενοδοχείο Κούρος Μύκονος(Μύκονος (Χώρα))
  • Δωρεάν στάθμευση
Sunrise Hotel and Suites(Μύκονος (Χώρα))(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Priceline
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 18% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 18% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 379 $/διανυκτέρευση.

Mykonos Bay Hotel(Μύκονος (Χώρα))(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μακρυά απο τη χώρα, ψεύτικη ευγένεια! Το δωμάτιο μας ήταν πολυ μικρό και με ενα μικρό παρα πολυ μικρό παράθυρο! Ο χώρος της πισίνας ήταν ωραίος. Σε γενικές γραμμές ομως δεν αισθάνθηκα τη φιλοξενία αντίθετα αισθάνθηκα άσχημα επειδή διανυκτέρευσα μονο μια νύχτα και μου δόθηκε η εντύπωση οτι οι ιδιοκτήτες ενδιαφέρονται περισσότερο για τα χρήματα μου παρα για το εάν έμεινα ευχαριστημένη απο τη διαμονή μου!

Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
4  Ευχαριστούμε, Goutsoulina
Ο/η PANAGIOTHS D, Ιδιοκτήτης του A Hotel Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Αυγούστου 2016

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ενημερώνουμε ότι σεβόμαστε τη γνώμη και τις εντυπώσεις όλων των πελατών μας.
Μας προκαλεί εντύπωση ότι δεν ήσασταν ικανοποιημένοι από τη φιλοξενία μας καθώς αυτό είναι κάτι για το οποίο περηφανευόμαστε και οι πελάτες μας την απολαμβάνουν.
Ευχόμαστε να σας έχουμε πάλι κοντά μας και να κερδίσουμε τις θετικές εντυπώσεις σας.

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2015

Υπέροχα διακοσμημένοι και συντηρημένοι εξωτερικοί χώροι, ευρύχωρα και πεντακάθαρα δωμάτια, φιλικότατοι ιδιοκτήτες αλλά και προσωπικό το οποίο έχει σαν αποτέλεσμα την ξέγνοιαστη και πολύ ευχάριστη διαμονή σου, μακριά από την πολύβουη χώρα. Ξεχωριστή πινελιά το πολύ πλούσιο και διαφορετικό πρωινό...

• Διαμονή: Ιούνιος 2015, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, SotMixXry2013
Ο/η PANAGIOTHS D, Ιδιοκτήτης του A Hotel Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Ιουλίου 2015

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σχόλια που μοιράζεστε μέσω του Trip Advisor. Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαΐου 2015

Πολύ κοντά στη Χώρα, με μεγάλο και άνετο πάρκινκ και με εύκολη πρόσβαση στις παραλίες ...

Πάρα πολύ καθαρό, ήσυχο, με όμορφους κοινόχρηστους χώρους (πισίνα, τραπεζαρία, μπαρ, και κήπους) που σ έκαναν να θέλεις να κάτσεις εκεί με τις ώρες...

Η οικογένεια των ιδιοκτητών και το προσωπικό ήταν πολύ φιλικοί, ευγενικοί και εξυπηρετικοί.. Χαρήκαμε τις κουβέντες με τον κο Κώστα, την κα Βάσω, τον Τάκη και τον Αντρέα! Η Δώρα στις κρατήσεις ιδιαίτερα ευγενική και εξυπηρετική.

Το δωμάτιο ήταν άνετο, με μεγάλο κρεβάτι και κρυφό φωτισμό που του δινε μια ιδιαίτερη ατμόσφαιρα. Όλα μέσα ηταν καινούργια...

Το πρωινό ήταν με εναλλαγές από μέρα σε μέρα, και όλα νόστιμα και φρέσκα.. ιδιαιτέρως τα κέικ της κας Βάσως.

Το απόγευμα, ο φωτισμός με led της πισίνας και του γύρω χώρου, έκανε το σκηνικό μαγευτικό και σε συνδυασμό με την μουσική από το μπαρ, ήταν πολύ ζεν...

Σίγουρα θα ξαναβρεθούμε εκεί... Ευχαριστούμε πολύ!

Νεκταρία και Θανάσης

Συμβουλή: το 41 δωμάτιο δίπλα στην πισίνα, και ακριβώς απέναντι από την τραπεζαρία και το μπαρ, με πολύ ωραία θέα στους φωτισμένους χώρους το βράδυ!
  • Διαμονή: Μάιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Nektaria M
Ο/η PANAGIOTHS D, Ιδιοκτήτης του A Hotel Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Αυγούστου 2015

Αγαπητή Κ. Νεκταρία,

Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια.
Στόχος μας είναι να προσφέρουμε υψηλού επιπέδου υπηρεσίες φιλοξενίας και με μεγάλη μας χαρά βλέπουμε τις προσπάθειες μας να αναγνωρίζονται.
Ελπίζουμε στο επόμενο ταξίδι σας στη Μύκονο να σας έχουμε και πάλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2014

Πολύ καλό ξενοδοχείο , πλούσιο πρωινό , εξυπηρετικό προσωπικό και ευχάριστοι οι ιδιοκτήτες του. Τα δωμάτια όμορφα διακοσμημένα και αρκετά ευρύχωρα με όλες τις απαραίτητες παροχές .
Ησυχο και σε πολύ κοντινή απόσταση από τη χώρα .

Συμβουλή: Να επιλεξετε τα ανακαινισμένα δωμάτια στη νέα πτέρυγα .
  • Διαμονή: Σεπτέμβριος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, SANDY T
Ο/η PANAGIOTHS D, Διευθυντής του A Hotel Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Σεπτεμβρίου 2014

Αγαπητέ μας επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ γι'άυτη την σύντομη και περιεκτική σας κριτική, Θέλουμε να ξέρετε ότι πραγματικά απολαμβάνουμε να μοιραζόμαστε το πάθος για την επιχείρηση μας με τους επισκέπτες μας και θέλουμε στην επιστροφή σας να είστε ικανοποιημένοι και γιατί όχι να μας προτείνετε ως μια από τις καλύτερες ξενοδοχειακές επιχειρήσεις που επισκεφθήκατε!

Ο Γενικός Διευθυντης του Ahotel

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2014

Ένας φιλόξενος χώρος με ευχάριστους ανθρώπους ,πρόθυμους να σε εξυπηρετήσουν.Άνετα δωμάτια που κάθε ένα από αυτά είχε την αυτονομία του στο χώρο και όλα με θέα τον κήπο,το μπαρ και την πισίνα.Προσωπικά είναι ένας επιπλέον λόγος να ξαναπάμε στο νησί!!!!
(ΛΟΥΚΑ Σ'ΑΓΑΠΑΜΕ)!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αλεξάνδρα,Νάνσυ,Αργυρώ,Αντωνιά!!!!

• Διαμονή: Ιούλιος 2014, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, ALEXANDRAKIRIAZI
Ο/η PANAGIOTHS D, Διευθυντής του A Hotel Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Σεπτεμβρίου 2014

Αγαπητές κυρίες,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά, για τα υπέροχα και απλά λόγια που
χρησιμοποιεισατε για να περιγράψετε
την διαμονη σας στο ξενοδοχείο μας! Θα προσπαθούμε παντα για το καλύτερο των πελατών μας!!Καλη επιτυχία στους επόμενους στόχους σας κορίτσια, και φυσικά περιμένουμε να σας δουμε ξανά!

Με αγάπη,
Η διεύθυνση του Ahotel