“Θα μπορούσε να ήταν καλύτερα!”
Κριτική για: A Hotel Mykonos

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 5 ακόμη ιστότοποι!
A Hotel Mykonos
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μακρυά απο τη χώρα, ψεύτικη ευγένεια! Το δωμάτιο μας ήταν πολυ μικρό και με ενα μικρό παρα πολυ μικρό παράθυρο! Ο χώρος της πισίνας ήταν ωραίος. Σε γενικές γραμμές ομως δεν αισθάνθηκα τη φιλοξενία αντίθετα αισθάνθηκα άσχημα επειδή διανυκτέρευσα μονο μια νύχτα και μου δόθηκε η εντύπωση οτι οι ιδιοκτήτες ενδιαφέρονται περισσότερο για τα χρήματα μου παρα για το εάν έμεινα ευχαριστημένη απο τη διαμονή μου!

Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
4  Ευχαριστούμε, Goutsoulina
Ο/η PANAGIOTHS D, Ιδιοκτήτης του A Hotel Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Αυγούστου 2016

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ενημερώνουμε ότι σεβόμαστε τη γνώμη και τις εντυπώσεις όλων των πελατών μας.
Μας προκαλεί εντύπωση ότι δεν ήσασταν ικανοποιημένοι από τη φιλοξενία μας καθώς αυτό είναι κάτι για το οποίο περηφανευόμαστε και οι πελάτες μας την απολαμβάνουν.
Ευχόμαστε να σας έχουμε πάλι κοντά μας και να κερδίσουμε τις θετικές εντυπώσεις σας.

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2015

Υπέροχα διακοσμημένοι και συντηρημένοι εξωτερικοί χώροι, ευρύχωρα και πεντακάθαρα δωμάτια, φιλικότατοι ιδιοκτήτες αλλά και προσωπικό το οποίο έχει σαν αποτέλεσμα την ξέγνοιαστη και πολύ ευχάριστη διαμονή σου, μακριά από την πολύβουη χώρα. Ξεχωριστή πινελιά το πολύ πλούσιο και διαφορετικό πρωινό...

• Διαμονή: Ιούνιος 2015, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, SotMixXry2013
Ο/η PANAGIOTHS D, Ιδιοκτήτης του A Hotel Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Ιουλίου 2015

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σχόλια που μοιράζεστε μέσω του Trip Advisor. Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαΐου 2015

Πολύ κοντά στη Χώρα, με μεγάλο και άνετο πάρκινκ και με εύκολη πρόσβαση στις παραλίες ...

Πάρα πολύ καθαρό, ήσυχο, με όμορφους κοινόχρηστους χώρους (πισίνα, τραπεζαρία, μπαρ, και κήπους) που σ έκαναν να θέλεις να κάτσεις εκεί με τις ώρες...

Η οικογένεια των ιδιοκτητών και το προσωπικό ήταν πολύ φιλικοί, ευγενικοί και εξυπηρετικοί.. Χαρήκαμε τις κουβέντες με τον κο Κώστα, την κα Βάσω, τον Τάκη και τον Αντρέα! Η Δώρα στις κρατήσεις ιδιαίτερα ευγενική και εξυπηρετική.

Το δωμάτιο ήταν άνετο, με μεγάλο κρεβάτι και κρυφό φωτισμό που του δινε μια ιδιαίτερη ατμόσφαιρα. Όλα μέσα ηταν καινούργια...

Το πρωινό ήταν με εναλλαγές από μέρα σε μέρα, και όλα νόστιμα και φρέσκα.. ιδιαιτέρως τα κέικ της κας Βάσως.

Το απόγευμα, ο φωτισμός με led της πισίνας και του γύρω χώρου, έκανε το σκηνικό μαγευτικό και σε συνδυασμό με την μουσική από το μπαρ, ήταν πολύ ζεν...

Σίγουρα θα ξαναβρεθούμε εκεί... Ευχαριστούμε πολύ!

Νεκταρία και Θανάσης

Συμβουλή: το 41 δωμάτιο δίπλα στην πισίνα, και ακριβώς απέναντι από την τραπεζαρία και το μπαρ, με πολύ ωραία...
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Διαμονή: Μάιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Nektaria M
Ο/η PANAGIOTHS D, Ιδιοκτήτης του A Hotel Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Αυγούστου 2015

Αγαπητή Κ. Νεκταρία,

Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια.
Στόχος μας είναι να προσφέρουμε υψηλού επιπέδου υπηρεσίες φιλοξενίας και με μεγάλη μας χαρά βλέπουμε τις προσπάθειες μας να αναγνωρίζονται.
Ελπίζουμε στο επόμενο ταξίδι σας στη Μύκονο να σας έχουμε και πάλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2014

Πολύ καλό ξενοδοχείο , πλούσιο πρωινό , εξυπηρετικό προσωπικό και ευχάριστοι οι ιδιοκτήτες του. Τα δωμάτια όμορφα διακοσμημένα και αρκετά ευρύχωρα με όλες τις απαραίτητες παροχές .
Ησυχο και σε πολύ κοντινή απόσταση από τη χώρα .

Συμβουλή: Να επιλεξετε τα ανακαινισμένα δωμάτια στη νέα πτέρυγα .
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Διαμονή: Σεπτέμβριος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, SANDY T
Ο/η PANAGIOTHS D, Διευθυντής του A Hotel Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Σεπτεμβρίου 2014

Αγαπητέ μας επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ γι'άυτη την σύντομη και περιεκτική σας κριτική, Θέλουμε να ξέρετε ότι πραγματικά απολαμβάνουμε να μοιραζόμαστε το πάθος για την επιχείρηση μας με τους επισκέπτες μας και θέλουμε στην επιστροφή σας να είστε ικανοποιημένοι και γιατί όχι να μας προτείνετε ως μια από τις καλύτερες ξενοδοχειακές επιχειρήσεις που επισκεφθήκατε!

Ο Γενικός Διευθυντης του Ahotel

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2014

Ένας φιλόξενος χώρος με ευχάριστους ανθρώπους ,πρόθυμους να σε εξυπηρετήσουν.Άνετα δωμάτια που κάθε ένα από αυτά είχε την αυτονομία του στο χώρο και όλα με θέα τον κήπο,το μπαρ και την πισίνα.Προσωπικά είναι ένας επιπλέον λόγος να ξαναπάμε στο νησί!!!!
(ΛΟΥΚΑ Σ'ΑΓΑΠΑΜΕ)!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αλεξάνδρα,Νάνσυ,Αργυρώ,Αντωνιά!!!!

• Διαμονή: Ιούλιος 2014, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, ALEXANDRAKIRIAZI
Ο/η PANAGIOTHS D, Διευθυντής του A Hotel Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Σεπτεμβρίου 2014

Αγαπητές κυρίες,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά, για τα υπέροχα και απλά λόγια που
χρησιμοποιεισατε για να περιγράψετε
την διαμονη σας στο ξενοδοχείο μας! Θα προσπαθούμε παντα για το καλύτερο των πελατών μας!!Καλη επιτυχία στους επόμενους στόχους σας κορίτσια, και φυσικά περιμένουμε να σας δουμε ξανά!

Με αγάπη,
Η διεύθυνση του Ahotel

Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Μύκονος (Χώρα): Οι ταξιδιώτες είδαν επίσης αυτά τα ξενοδοχεία
1.9 χλμ μακριά
Ξενοδοχείο Ανδρόνικος
Ξενοδοχείο Ανδρόνικος
Νο 2 από 82 για: Μύκονος (Χώρα)
1.307 κριτικές
1.1 χλμ μακριά
Ξενοδοχείο Κούρος Μύκονος
Ξενοδοχείο Κούρος Μύκονος
Νο 10 από 82 για: Μύκονος (Χώρα)
836 κριτικές
2.1 χλμ μακριά
Mykonos Bay Hotel
Mykonos Bay Hotel
Νο 7 από 82 για: Μύκονος (Χώρα)
962 κριτικές
1.1 χλμ μακριά
Hermes Mykonos Hotel
Hermes Mykonos Hotel
Νο 16 από 82 για: Μύκονος (Χώρα)
685 κριτικές
5.0 χλμ μακριά
Sunrise Hotel and Suites
Sunrise Hotel and Suites
Νο 49 από 82 για: Μύκονος (Χώρα)
113 κριτικές
2.3 χλμ μακριά
Tharroe of Mykonos Hotel
Tharroe of Mykonos Hotel
Νο 23 από 82 για: Μύκονος (Χώρα)
336 κριτικές
Προβολή τιμών

A Hotel Mykonos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το A Hotel Mykonos

Διεύθυνση: Drakouri | Δρακούρη, Μύκονος (Χώρα) 846 00, Ελλάδα (Πρώην A Hotel by Mykonos Arhontiko)
Περιοχή: Ελλάδα > Νότιο Αιγαίο > Κυκλάδες > Μύκονος > Μύκονος (Χώρα)
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Γυμναστήριο/Αίθουσα άσκησης Δωρεάν πρωινό Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi) Δωρεάν στάθμευση Παιδικές δραστηριότητες (Κατάλληλο για παιδιά/οικογένειες) Μικρή κουζίνα Επιτρέπονται τα κατοικίδια (Κατάλληλο για σκυλιά/κατοικίδια) Εστιατόριο Υπηρεσία λεωφορείου κλειστής διαδρομής Σουίτες Πισίνα Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι Μεταφορά από/προς αεροδρόμιο
Στυλ ξενοδοχείου:
30 από 82 ξενοδοχεία για: Μύκονος (Χώρα)
Εύρος Τιμών: 100 € - 154 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:3,5 αστέρων — A Hotel Mykonos 3.5*
Αριθμός δωματίων: 25
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com, 5viajes2012 S.L., Hotels.com και HotelsClick. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο A Hotel Mykonos με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.
Επίσης γνωστό ως:
Arhontiko Pension Hotel Mykonos

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;