Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2015

Υπέροχα διακοσμημένοι και συντηρημένοι εξωτερικοί χώροι, ευρύχωρα και πεντακάθαρα δωμάτια, φιλικότατοι ιδιοκτήτες αλλά και προσωπικό το οποίο έχει σαν αποτέλεσμα την ξέγνοιαστη και πολύ ευχάριστη διαμονή σου, μακριά από την πολύβουη χώρα. Ξεχωριστή πινελιά το πολύ πλούσιο και διαφορετικό πρωινό...

• Διαμονή: Ιούνιος 2015, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, SotMixXry2013
Ο/η PANAGIOTHS D, Ιδιοκτήτης του A Hotel Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Ιουλίου 2015

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σχόλια που μοιράζεστε μέσω του Trip Advisor. Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,
Δάντος Παναγιώτης

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαΐου 2015

Πολύ κοντά στη Χώρα, με μεγάλο και άνετο πάρκινκ και με εύκολη πρόσβαση στις παραλίες ...

Πάρα πολύ καθαρό, ήσυχο, με όμορφους κοινόχρηστους χώρους (πισίνα, τραπεζαρία, μπαρ, και κήπους) που σ έκαναν να θέλεις να κάτσεις εκεί με τις ώρες...

Η οικογένεια των ιδιοκτητών και το προσωπικό ήταν πολύ φιλικοί, ευγενικοί και εξυπηρετικοί.. Χαρήκαμε τις κουβέντες με τον κο Κώστα, την κα Βάσω, τον Τάκη και τον Αντρέα! Η Δώρα στις κρατήσεις ιδιαίτερα ευγενική και εξυπηρετική.

Το δωμάτιο ήταν άνετο, με μεγάλο κρεβάτι και κρυφό φωτισμό που του δινε μια ιδιαίτερη ατμόσφαιρα. Όλα μέσα ηταν καινούργια...

Το πρωινό ήταν με εναλλαγές από μέρα σε μέρα, και όλα νόστιμα και φρέσκα.. ιδιαιτέρως τα κέικ της κας Βάσως.

Το απόγευμα, ο φωτισμός με led της πισίνας και του γύρω χώρου, έκανε το σκηνικό μαγευτικό και σε συνδυασμό με την μουσική από το μπαρ, ήταν πολύ ζεν...

Σίγουρα θα ξαναβρεθούμε εκεί... Ευχαριστούμε πολύ!

Νεκταρία και Θανάσης

Συμβουλή: το 41 δωμάτιο δίπλα στην πισίνα, και ακριβώς απέναντι από την τραπεζαρία και το μπαρ, με πολύ ωραία θέα στους φωτισμένους χώρους το βράδυ!
  • Διαμονή: Μάιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Nektaria M
Ο/η PANAGIOTHS D, Ιδιοκτήτης του A Hotel Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Αυγούστου 2015

Αγαπητή Κ. Νεκταρία,

Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια.
Στόχος μας είναι να προσφέρουμε υψηλού επιπέδου υπηρεσίες φιλοξενίας και με μεγάλη μας χαρά βλέπουμε τις προσπάθειες μας να αναγνωρίζονται.
Ελπίζουμε στο επόμενο ταξίδι σας στη Μύκονο να σας έχουμε και πάλι κοντά μας.

Δάντος Παναγιώτης

Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2014

Πολύ καλό ξενοδοχείο , πλούσιο πρωινό , εξυπηρετικό προσωπικό και ευχάριστοι οι ιδιοκτήτες του. Τα δωμάτια όμορφα διακοσμημένα και αρκετά ευρύχωρα με όλες τις απαραίτητες παροχές .
Ησυχο και σε πολύ κοντινή απόσταση από τη χώρα .

Συμβουλή: Να επιλεξετε τα ανακαινισμένα δωμάτια στη νέα πτέρυγα .
  • Διαμονή: Σεπτέμβριος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, SANDY T
Ο/η PANAGIOTHS D, Διευθυντής του A Hotel Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Σεπτεμβρίου 2014

Αγαπητέ μας επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ γι'άυτη την σύντομη και περιεκτική σας κριτική, Θέλουμε να ξέρετε ότι πραγματικά απολαμβάνουμε να μοιραζόμαστε το πάθος για την επιχείρηση μας με τους επισκέπτες μας και θέλουμε στην επιστροφή σας να είστε ικανοποιημένοι και γιατί όχι να μας προτείνετε ως μια από τις καλύτερες ξενοδοχειακές επιχειρήσεις που επισκεφθήκατε!

Ο Γενικός Διευθυντης του Ahotel

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2014

Ένας φιλόξενος χώρος με ευχάριστους ανθρώπους ,πρόθυμους να σε εξυπηρετήσουν.Άνετα δωμάτια που κάθε ένα από αυτά είχε την αυτονομία του στο χώρο και όλα με θέα τον κήπο,το μπαρ και την πισίνα.Προσωπικά είναι ένας επιπλέον λόγος να ξαναπάμε στο νησί!!!!
(ΛΟΥΚΑ Σ'ΑΓΑΠΑΜΕ)!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αλεξάνδρα,Νάνσυ,Αργυρώ,Αντωνιά!!!!

• Διαμονή: Ιούλιος 2014, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, ALEXANDRAKIRIAZI
Ο/η PANAGIOTHS D, Διευθυντής του A Hotel Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Σεπτεμβρίου 2014

Αγαπητές κυρίες,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά, για τα υπέροχα και απλά λόγια που
χρησιμοποιεισατε για να περιγράψετε
την διαμονη σας στο ξενοδοχείο μας! Θα προσπαθούμε παντα για το καλύτερο των πελατών μας!!Καλη επιτυχία στους επόμενους στόχους σας κορίτσια, και φυσικά περιμένουμε να σας δουμε ξανά!

Με αγάπη,
Η διεύθυνση του Ahotel

Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2014

Αν και όχι σε πολύ καλή τοποθεσία από πλευράς θέας, είναι αρκετά κοντά στη χώρα και ιδανικό για όσου θέλουν να βγαίνουν το βράδυ. Καθαρό και με άμεση ανταπόκριση όταν ζητούσαμε κάτι. Πλούσιο πρωϊνό και καθαρή πισίνα. Σίγουρα θα αποτελούσε επιλογή μας σεεπόμενο ταξίδι.

• Διαμονή: Ιούνιος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, Dimitris M
Ο/η PANAGIOTHS D, Διευθυντής του A Hotel Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Σεπτεμβρίου 2014

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστώ για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε το σχόλιο σας για την επιχείρηση μας. Εκτιμούμε πραγματικά τις απόψεις των πελατών μας και ελπίζουμε να σας δούμε και πάλι στο μέλλον σας εύχομαι το καλύτερο.

ο Γενικός Διευθυντης του Ahotel