“Amazing”

Karavaki Restaurant
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2023

Υπέροχος χώρος!Εξαιρετικα πιάτα και πολύ γευστικά, ικανοποιητικές μερίδες άψογη εξυπηρέτηση,θα το ξαναπροτιμησουμε σίγουρα!

Ευχαριστούμε, Sofia K
Ο/η Stella Michael, Owner του Karavaki Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Σεπτεμβρίου 2023

Αγαπητή Σοφία,
σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια για το εστιατόριό μας, το προσωπικό μας και τα πιάτα μας!
Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε εκ νέου στο χώρο μας!

Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2023

Υπέροχη ατμόσφαιρα και θέα ειδικά στο ηλιοβασίλεμα. Οι υπάλληλοι που μας εξυπηρέτησαν πρότυπα ευγενιας και επαγγελματισμού και το φαγητό εκπληκτικό.

Ευχαριστούμε, Dimitra K
Ο/η Stella Michael, Owner του Karavaki Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Σεπτεμβρίου 2023

Αγαπητή Dimitra K,
σας ευχαριστούμε θερμά για το ενδιαφέρον σας να γράψετε μία τόσο όμορφη κριτική για το εστιατόριο μας!
Ήταν χαρά μας να σας καλωσορίσουμε στο χώρο μας!
Τα θετικά σχόλιά σας για το φαγητό μας και το προσψοοικό μας, μας δίνουν ιδιαίετρη ικανοποίηση!
Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας εξυπηρετήσουμε εκ νέου σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2023

Μία πολύ όμορφη τοποθεσία με ωραίο περιβάλλον καί καλό σέρβις, τό φαγητό ήταν αρκετά καλό καί μείναμε πολύ ικανοποιημένοι!!

Ευχαριστούμε, 627kostasn
Ο/η Stella Michael, Owner του Karavaki Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Αυγούστου 2023

Αγαπητέ 627kostasn,
θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα όμορφα λόγια που γράψατε για το εστιατόριο μας!
Χαίρόμαστε ιδιαίτερα που βρήκατε την τοποθεσία μας πολύ όμορφη, το φαγήτο μας αρκετά καλό και το σέρβις μας καλό.
Μας δίνει μεγάλη ικανοποίηση το γεγονός ότι ευχαριστηθήκατε το γεύμα σας και μέινατε πολύ ικανοποιημένοι!
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε εκ νέου στο χώρο μας!

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Θα εβαζα 4 μπορει και 5 αστερια για το φαγητο και την θεα αλλα για της τιμες του εβαλα 3, οτι δεν θελουν τους πελατες με μικρο μπατζετ στην Μυκονο ειναι σιγουρο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2023
Ευχαριστούμε, harisv2023
Ο/η Stella Michael, Owner του Karavaki Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιουλίου 2023

Αγαπητέ harisv2023,
θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την κριτική σας. Πάντα λαμβάνουμε υπόψη μας τα σχόλια των πελατών μας προς βελτίωση των παρεχόμενων υπηρεσιών μας.
Θα θέλαμε να τονίσουμε όπως σημειώνεται και στην πλειοψηφία των κριτικών από πλευράς πελατών μας ότι οι τιμές μας είναι πολύ λογικές και πάντα σε συνάρτηση με την ποιότητα και το υψηλό επίπεδο εξυπηρέτησης και φιλοξενίας που προσφέρουμε.
Θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε εκ νέου!
Με εκτίμηση

Η κριτική γράφτηκε 13 Μαΐου 2023

Μοναδική εμπειρία! Μην παραλείψετε να την ζήσετε κατά την διαμονή σας στην Μύκονο. Είτε επιλέξετε μεσημεριανό γεύμα είτε δείπνο, θα απολαύσετε εξαιρετικό φαγητό, άριστη εξυπηρέτηση, χαλαρωτική ατμόσφαιρα και κυρίως απίστευτη θέα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2023
    • Ποιότητα
1  Ευχαριστούμε, ioannidiskostas1981
Ο/η Stella Michael, Owner του Karavaki Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Μαΐου 2023

Αγαπητέ ioannidiskostas1981,
σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στο εστιατόριό μας!
Είμαστε πολύ χαρούμενοι που σας άρεσε το φαγητό μας και η εξυπηρέτησή μας!
Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο χώρο μας!

Karavaki Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Στέφανος, Μύκονος

Karavaki Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!