“Καλύτερη πίτσα ever.”
Κριτική για: Sale e Pepe

Sale e Pepe
Κουζίνες: Ιταλική
Η κριτική γράφτηκε 23 Απριλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Μπήκα για να πάρω πίτσα πακέτο αλλά τελικά με κέρδισε η ατμόσφαιρα και έμεινα μέσα να την απολαύσω. Με δικαίωσε η επιλογή γιατί πίτσα ήταν απ’ τις καλύτερες που έχω φάει στη ζωή μου. Πολύ ευγενικό προσωπικό και χαλαρωτική μουσική. Ήταν το τέλειο κλείσιμο μιας ακόμα ημέρας στη Μύκονο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2022
Ευχαριστούμε, margom826

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιανουαρίου 2022

Ένα από τα αγαπημένα μου εστιατόρια στην Μύκονο ! Είναι πολύ φιλικοί και εξυπηρετικοί! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα
!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, joanna_ligori
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χωρίς με ευδιάθετο προσωπικό σαν φαγητό όχι κάτι τρομερό αλλά ήταν κάτι που σε έκανε να χορτάσεις. Μέσα στη χώρα σε εύκολα προσβάσιμο σημειο

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, dimqiou
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2020

Επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί ένα χρόνο μετά, αυτή τη φορά το μόνο που άλλαξε ήταν η συνοδός μου, και προς το καλύτερο αυτή τη φορά χαχα. Τα υπόλοιπα ίδια όπως στην προηγούμενη κριτική μου...ΑΠΛΑ ΚΟΡΥΦΗ!! μέχρι και στο ίδιο τραπέζι έκατσα. Η υπεύθυνη του καταστήματος η Φαίη, όχι απλά με θυμήθηκε, όχι απλά θυμήθηκε ότι είχα κάτσει στο ίδιο τραπέζι, αλλά θυμόταν και τι είχα πάρει ακριβώς. Αν δεν είναι αυτό customer care και service τότε τι... Εξαιρετικές γεύσεις, καλές ετικέτες και ψαγμένες σε κρασί, άψογο service με elegance και οι τιμές λογικές για τον τύπο εστιατορίου και για το μέρος . Απίστευτη βραδιά overall και με την τραγουδίστρια με την αισθαντική φωνή να δίνει extra vibes στη βραδιά με τις μουσικές τις επιλογές και με τη Φαίη να μας ξεπροβοδίζει με χαμόγελο και κερνώντας μας μαστίχα!!

• Ποιότητα
4  Ευχαριστούμε, George L
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό , το προτείνω ανεπιφύλακτα ! Ευφάνταστες γεύσεις , άψογο σέρβις, πολύ ωραίο περιβάλλον με ωραία μουσική !

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Renovis

Sale e Pepe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μύκονος (Χώρα), Μύκονος

Sale e Pepe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!