“Kazarma σημαινει στρατωνας”

Kazarma
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2019

Πραγμάτι όλα λειτουργούν υποδειγματικά σαν σε στρατώνα επαγγελματικά με τάξη και συνέπεια.Σεβασμος ,ευγένεια και εξυπηρέτηση είναι για κάθε πελάτη του κατα στηματος η συνθήκη και όχι η εξαίρεση.Όμορφο,οικείο και λειτουργικό το kazarma στην περαντζαδα του Γυαλου θα σε κάνει θαμωνα.Το επισκέφθηκαμε αρκετές φορές για πρωινό και για το μεσημεριανο μας και ανεπιφύλακτα το προτείνουμε θα μείνετε πλήρως ικανοποιημένοι.Φινες γεύσεις ,πλούσια πιάτα σε ποικιλία και ποσότητα αξίζουν τα χρήματα που θα ξοδέψετε.Η μόνη προσωπική ένσταση λέγεται καφές ο οποίος χρειάζεται βελτιωση

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, ntinosremainsthesame

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αν και ειχε αέρα, το προσωπικό μας βόλεψε σε τραπέζι που δεν φυσουσε καθόλου. Ευγενικότατοι και επαγγελματίες, μας εξυπηρετησαν άμεσα. Ο σερβιτόρος μας ο Δημήτρης, μας πρότεινε rib-eye και χειροποιητη πίτα τα οποια ήταν πολύ νόστιμα. Δεν προλαβαιναμε να ζητήσουμε κάτι και μας το είχε ήδη φέρει.
Συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, HarryMyk
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο σερβις και πολυ καλο φαγητο,ειδικα το burger τους και οι μακαροναδες(αν κ οχι για ολες τις τσεπες)
Ωραιο περιβαλλον,ωραια τοποθεσια!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, amadeus_rx
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό άψογο!!!Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και ευγενικό!! Μακράν το καλύτερο εστιατόριο στο Γυαλό!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2019
1  Ευχαριστούμε, PetrosAliki
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2018

Τοποθεσία στον γυαλό...... (η τσίκνα πλέον είναι ανυπόφορη)
Λουκάνικο Μυκόνου εξαιρετικό!
Σαλάτα με τοματίνια και πέστο γευστική!
Αρνάκι όμως κατεψυγμένο γιατί ?????
Ψάρια Υχθειοτροφείου γιατί????? απέναντι ακριβώς είναι η μπάγκα με τους ντόπιους ψαράδες.
5 άτομα να τρέχουν πάνω κάτω και κανένας να μην βλέπει τους πελάτες ποιός τους οργανώνει???
Κρίμα.Τουλάχιστον φτιάχνουν ανάλογα ποιός είναι στην βάρδια καλό καφέ εσπρέσσο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, misterpit2014

Kazarma: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μύκονος (Χώρα), Μύκονος

Kazarma: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!