“Τίποτα το ιδιαίτερο για ένα”
Κριτική για: Κουρσαρος

Κουρσαρος
Καλό για: Ατμόσφαιρα Μπαρ, Οικογένειες με παιδιά, Ειδικές περιστάσεις, Επαγγελματικές συναντήσεις, Τοπική κουζίνα, Μεγάλες παρέες, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τίποτα το ιδιαίτερο για ένα τόσο διαφημισμενο εστιατόριο.
Φάγαμε το χειρότερο φαγητό των διακοπών μας.
Ακόμα και σε πιο μέτρια εστιατόρια του νησιού φάγαμε καλύτερα.

Ευχαριστούμε, nikos2

Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το πιο ωραιο shushi που εχω φαει ποτε!
Το service αμεσο,ευγενικο και εξυπηρετικο.
Το περιβαλλον ιδιαιτερα ομορφο!
Η καλυτερη επιλογη για τους λατρεις της Ιαπωνεζικης κουζινας!

Ευχαριστούμε, _M7231KB
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Περιβάλλον καλό εξυπηρέτηση από το προσωπικό Καλή πολύ δυνατή μουσική.Το φαγητό Τώρα είναι απαράδεκτο. Κριθαράκι με καραβίδες οι οποίες ήταν βραστές χωρίς χρώμα τα τυριά έπλεαν μέσα στο κριθαράκι πιστέψτε με φοβήθηκα να το φάω. Λαβράκι με καλαμάρι στιφάδο τα κρεμμύδια μαυρισμένα και το καλαμάρι σχεδόν ανύπαρκτο. Μαστέλο Χίου ξερό και σκληρό. Το καλύτερο ελληνικό τυρί μας στη χειρότερη μορφή του. Αστακομακαροναδα δεν είχαν μας είπαν ενώ όταν φεύγαμε είδαμε που την σέρβιραν με λίγα λόγια την έδιναν όπου ήθελαν. Κοροϊδεύουν τους ξένους τους Έλληνες ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΈΣΟΥΝ. Όλο αυτό το διθεν θα ξεφουσκωσει και τότε να τους δω. Είμαι λάτρης του καλού φαγητού ξέρω που βρίσκομαι και που πάω να φάω δεν με νοιάζει πόσο θα το πληρώσω. Μην με ταΐζουν όμως σκουπίδια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
4  Ευχαριστούμε, veni s
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2019

Επισκεφτήκαμε το μαγαζί για ένα χαλαρό ποτό.
Η εξυπηρέτηση ήτανε άψογη, το μαγαζί πανέμορφο αισθητικά με πολύ ωραία μουσική.
Πεντακάθαρες τουαλέτες, πολύ ωραία κοκτέηλ.
Γενικά αξίζει να πάει κανείς για ένα ποτό. Δεν μπορώ να πω για φαγητό αφού δεν φάγαμε.
Μια καλή επιλογή για ποτό μέσα στη χώρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, StellaK308
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2019

Εξαιρετικό φαγητό, άψογο και πολύ ευγενικό προσωπικό!!! Σταθερή αξία!Η ποιότητα του φαγητού πάρα πολύ καλή καθώς και η λίστα των κρασιών!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, 180.259

Κουρσαρος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μύκονος, Κυκλάδες

Κουρσαρος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!