“Αξίζει!!!”

Απαλούζα Εστιατόριο Μπαρ
Εύρος τιμών: 15 € - 40 €
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό πολύ νόστιμο πραγματικά αξίζει να πας και να ξανά πας εάν θες να φας την συγκεκριμένη κουζίνα.Το σέρβις ευγενικό γρήγορο ενώ σε ότι θέλαμε διευκρίνιση ήταν εκεί να μας βοηθήσουν.Τα 4 αστέρια είναι λόγο ότι κάτσαμε μέσα επειδή δεν έχει χώρο πολύ έξω μόνο 4-5 τραπέζια εάν ειδα καλά και αυτό είναι ένα μειονέκτημα για καλοκαιρινό μαγαζί.

Ευχαριστούμε, AK_Daniel_13

Η κριτική γράφτηκε 29 Μαΐου 2019

Οσο θυμαμαι τον ευατο μου παμε στην Appaloosa και τρωμε. Ποιοτητα ιδια δεν εχει αλαξει καθολου. δεν γινεται να πας Μυκονο και να μην κανεις σταση για Μεξικανικο !

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
    • Ποιότητα
2  Ευχαριστούμε, Patricia N
Η κριτική γράφτηκε 27 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για γεύμα μετά την Ανάσταση και μείναμε απόλυτα ικανοποιημενοι!!! Νόστιμο φαγητό σε πολύ λογικές τιμές για τα δεδομένα του νησιού!! Τα παιδιά στο μπαρ εξαιρετικά!! Μας φτιάξανε την διάθεση και ήταν πολύ εξυπηρετικοί!!! Θα ξαναπάω σίγουρα!!!!το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, Kwstas M
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2019

Εαν επισκεφτεις την Μυκονο πρεπει να βρεθεις εκει εστω για ενα κοκτεηλ.
Πολυ ωραιες γευσεις το μαγαζι ειναι meeting point!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, Myconiansurfer
Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν μπορεις να φύγεις απο το νησι χωρις να το επισκεφτεις!! Εξαιρετικος χωρος! Τα πιατα ειναι πολυ γευστικα, ενα απο τα αγαπημένα μου "nachos with chili con carne", πρέπει οπωσδηποτε να το γευτείς! Απλα τελειο!οι κοπελες στο σερβις εξυπηρετικές και πολυ ευγενικές!Μπραβο!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, Prouk

Απαλούζα Εστιατόριο Μπαρ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μύκονος (Χώρα), Μύκονος

Απαλούζα Εστιατόριο Μπαρ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!