“Perfect”
Κριτική για: Lalala

Lalala
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφος καθαρός χώρος με πολύ Καλό πρωινό το συνιστώ ανεπιφύλακτα .Το προσωπικό ευγενικό .θα το επισκεφτώ και για ποτό

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2023
Ευχαριστούμε, tzikas

Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Σε ενα στενο κρυμμενο με λιγα καθισματα, και πολυ φασαρια απο τον κοσμο που περναει μπροστα σου να ακους να σερνουν της βαλιτσες τους και να σε πιανει πονοκεφαλος,το πρωινο τιποτα το ιδιαιτερο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2023
Ευχαριστούμε, 947danym
Ο/η Lambros Triantafyllou, Ιδιοκτήτης του Lalala, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Σεπτεμβρίου 2023
Μετάφραση Google

Sorry that people passing by from the street when u eat ! If u ever come back I’ll ask them to be quiet

Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2023

Το καλύτερο brunch στην Μύκονο! Πήγαμε με τον άντρα μου και απολαύσαμε ένα ολοκληρωμένο γεύμα σε λογικές τιμές για Μύκονο. Το προσωπικό φιλόξενο και ευγενικό. Συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2023
Ευχαριστούμε, Aggela A
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2023

Εξαιρετικό περιβάλλον αλλά και εξυπηρέτηση!!! Πήγαμε στο μαγαζί κυρίως για brunch παρόλα αυτά μας κράτησε και για την βραδινή μας έξοδο με εξαιρετικά κοκτέιλ και σε πολύ καλές τιμές για τα δεδομένα του νησιού. Σίγουρα θα το ξανά επισκεφτώ!! Μας άφησε με τις καλύτερες εντυπώσεις.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2023
Ευχαριστούμε, ana m
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2023

Ωραίο πρωινό αλλά και ποτό, γρήγορη και φιλική εξυπηρέτηση. Θα ξανά πήγαινα και θα το προτείνω σίγουρα σε φίλους μου!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2023
Ευχαριστούμε, Μαρία Μ

Lalala: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ορνός, Μύκονος

Lalala: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!