Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 9:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Απόλυτη Χαλάρωση!!

Βρεθηκαμε στο νησι για επαγγελματικους λογους τωρα τον Απριλιο και διαλέξαμε το Aegean Grape!Τέλειο... διαβάστε περισσότερα

zoisp22
Τρίπολη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Το καλύτερο Spa !!!

koyladiam
Bergneustadt, Γερμανία

Κατά την διαμονή μας στο νησί της Μυκόνου στις αρχές Μαρτίου είχαμε μία πολύ όμορφη εμπειρία με την εταιρεία Ciel Mykonos Spa. Επιλέξαμε να έρθουν στον χώρο μας και δεν το μετανιώσαμε ούτε μία στιγμή. Πάντα τηρουμένων των μέτρων κατά του covid19.Οι ίδιοι διαλέξαμε το '' Wine Couples Massage'' από το ''Spa Menu''. Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη με τους θεραπευτές Χριστίνα και Πέτρο να είναι τρομεροί στην δουλειά τους και πάνω απ'όλα ευγενικοί. Συνοψίζοντας, ήταν μία εμπειρία ζωής την οποία συστήνουμε ανεπιφύλακτα σε όλους.

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, koyladiam
Ο/η Petros S, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του CIEL MYKONOS SPA, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Καλημέρα σας κυρία koyladiam χαιρόμαστε ιδιαίτερα για τα τόσο όμορφα λόγια για την εταιρεία μας. Επιλέξατε μια βραβευμένη θεραπεία wine experience που έχει τόσα οφέλη για την υγεία μας όπως και για το δέρμα μας. Ή θεραπευτές μας είναι επαγγελματίες και φυσικά θα τους μεταφέρουμε τις ευχαριστίες σας. Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε στο προσεχή στην Όμορφη Μύκονο, και να επισκεφτείτε ξανά την εταιρεία μας CIEL MYKONOS SPA

Επισκεφθηκαμε το νησί της Μυκόνου τον Μάρτιο. Φυσικά κάποια στιγμή θέλαμε να κάνουμε ένα μασάζ. Καλέσαμε το Ciel Mykonos Spa γιατί τα παιδιά έρχονται στον χώρο σου. Διαλέξαμε το couples massage μέσα από μια μεγάλη γκάμα επιλογών. Η εμπειρία ήταν μοναδική! Τα παιδιά τηρούν όλες τις προδιαγραφές προστασίας από τον covid19 και γνωρίζουν πολύ καλά την δουλειά τους!!!
Σας ευχαριστούμε θερμά και σίγουρα θα το επαναλάβουμε

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, lilak831

Lilak831 σας ευχαριστούμε ιδιαίτερα για τα τόσο όμορφα λόγια για την εταιρεία μας. Επίσης χαιρόμαστε ιδιαίτερα γιατί είναι πολύ μεγάλη ή προσπάθεια που κάνουμε ώστε και το CIEL MOBILE SPA να μπορέσει να διαμορφώσει τον χώρο σας βάζοντας Μουσική, με τα ιδικά κρεβάτια, προϊόντα κτλ να δημιουργήθει μια spa καμπίνα. Ώστε εκεί να απολαύσετε τις υπηρεσίες μας χωρίς να χρειαστεί να υπάρχει από πλευρά σας οποιαδήποτε μετακίνηση. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο προσεχή μέλλον στο όμορφο νησί της Μυκόνου και στην εταιρεία μας

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ήρθα στο νησί για ένα Σαββατοκύριακο με το αγόρι μου και αποφασίσαμε να καλέσουμε στον χώρο μας το Ciel mykonos spa μετά από παρότρυνση γνωστού μας. Περιττό να πω πως ήταν μια μοναδική εμπειρία μιας και νιώθαμε απόλυτα ασφαλής λόγω της τήρησης όλων των μέτρων κατά του covid-19 αλλά και του τρομερού επαγγελματισμού που είχαν οι εργαζόμενοι. Κάναμε το couple massage και πιστεύω πως ήταν η καλύτερη επιλογή μιας και μια χάρισε την απόλυτη ηρεμία και ευχαρίστηση.. Ήταν μια εμπειρία που θα μείνει αξέχαστη..

Ευχαριστούμε, XeniaMan

Καλημέρα κυρία xeniaman το CIEL MOBILE SPA Τις εταιρείας μας καταβάλει συνεχώς μεγάλη προσπάθεια ώστε να αισθάνεται ο πελάτης μας ότι λαμβάνει όλες τις υπηρεσίες σωστά και ολοκληρωμενες. Τα πρωτόκολλα τις εταιρείας μας είναι και ήταν πάντα πολύ αυστηρά σχετικά με την καθαριότητα και απολύμανση. Το Mobile τμήμα τις εταιρείας μας σας ευχαριστεί και ευχόμαστε υγεία και να σας ξαναδούμε σύντομα

Ένα πολύ καλό χαλαρωτικό μασάζ .η επιχείρηση τηρούσε όλα τα απαραίτητα μέτρα πρόληψης για την ασφάλεια από τον κοβιντ.πραγαμτικα μια ευχάριστη εμπειρία.

Ευχαριστούμε, tsikos851

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και που μπήκατε στην συγκεκριμένη διαδικασία να γράψετε τόσο απλά αλλά όμορφα λόγια για την εταιρεία μας.

Ήρθα τώρα τον Απρίλιο στο νησί της Μυκόνου για δουλειές μαζί με το αγόρι μου. Και είδα στο Instagram μια διαφήμιση για μασάζ από το Ciel spa τους κάλεσα και ήρθαν στο χώρο μας! Είχαμε άμεση ανταπόκριση από εκεινους και η συμπεριφορά τους ήταν πολύ ευγαινικοι και φιλικοί μαζί μου! Μας κινησε το ενδιαφέρον μια θεραπεία cupping massage and deep tissue massage. Εάν και είχαν τα παιδιά ολόκληρο κατάλογο από διαφορες χαλαρωτικες επιλογεσ! Ο Πετρος και η Χριστίνα τηρουσαν όλα τα μέτρα προστασίας κατά του covid19, ήταν όλα αποστειρωμένα σε Ειδικές συσκευασιες!
Σας ευχαριστουμε πολύ εκ των προτέρων θα κλείσουμε άμεσα το επόμενο ραντεβού !

Ευχαριστούμε, Stella_noe1

Κυρία stella noe ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και τα όμορφα λόγια σας για εμάς. Το τμήμα mobile Spa τις εταιρείας μας είναι από τα πλέον εκπαιδευμένα και με πρωτόκολλα αυστηρά όσο αφορά την υγιεινή και καθαριότητα. Είναι πολλά χρόνια νούμερο ένα 1 στην προτίμηση στην Μύκονο από τους επισκέπτες του νησιού. Το CIEL MOBILE SPA SERVICES προσφέρει ακριβώς τις υπηρεσίες μας όπως, γίνεται και στις βάσεις spa που διαθέτει η εταιρεία μας στην Μύκονο δίνοντας έτσι στον πελάτη μας τις ΚΑΛΎΤΕΡΕΣ ΥΠΗΡΕΣΊΕΣ ΣΤΟ ΧΏΡΟ ΤΟΥ. Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε στο προσεχή μέλλον στο όμορφο νησί της Μυκόνου και στην εταιρεία μας