Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 9:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Απόλυτη Χαλάρωση!!

Βρεθηκαμε στο νησι για επαγγελματικους λογους τωρα τον Απριλιο και διαλέξαμε το Aegean Grape!Τέλειο... διαβάστε περισσότερα

zoisp22
Τρίπολη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Μια ξεχωριστή Spa εμπειρια!!!

Αν ο πρώτος λόγος για να επισκεφθεί κάποιος την Μύκονο είναι η Δήλος, ο δεύτερος λόγος είναι το... διαβάστε περισσότερα

218nikolp
μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ καλό χαλαρωτικό μασάζ .η επιχείρηση τηρούσε όλα τα απαραίτητα μέτρα πρόληψης για την ασφάλεια από τον κοβιντ.πραγαμτικα μια ευχάριστη εμπειρία.

Ευχαριστούμε, tsikos851
Ο/η Petros S, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του CIEL MYKONOS SPA, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και που μπήκατε στην συγκεκριμένη διαδικασία να γράψετε τόσο απλά αλλά όμορφα λόγια για την εταιρεία μας.

Ήρθα τώρα τον Απρίλιο στο νησί της Μυκόνου για δουλειές μαζί με το αγόρι μου. Και είδα στο Instagram μια διαφήμιση για μασάζ από το Ciel spa τους κάλεσα και ήρθαν στο χώρο μας! Είχαμε άμεση ανταπόκριση από εκεινους και η συμπεριφορά τους ήταν πολύ ευγαινικοι και φιλικοί μαζί μου! Μας κινησε το ενδιαφέρον μια θεραπεία cupping massage and deep tissue massage. Εάν και είχαν τα παιδιά ολόκληρο κατάλογο από διαφορες χαλαρωτικες επιλογεσ! Ο Πετρος και η Χριστίνα τηρουσαν όλα τα μέτρα προστασίας κατά του covid19, ήταν όλα αποστειρωμένα σε Ειδικές συσκευασιες!
Σας ευχαριστουμε πολύ εκ των προτέρων θα κλείσουμε άμεσα το επόμενο ραντεβού !

Ευχαριστούμε, Stella_noe1

Κυρία stella noe ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και τα όμορφα λόγια σας για εμάς. Το τμήμα mobile Spa τις εταιρείας μας είναι από τα πλέον εκπαιδευμένα και με πρωτόκολλα αυστηρά όσο αφορά την υγιεινή και καθαριότητα. Είναι πολλά χρόνια νούμερο ένα 1 στην προτίμηση στην Μύκονο από τους επισκέπτες του νησιού. Το CIEL MOBILE SPA SERVICES προσφέρει ακριβώς τις υπηρεσίες μας όπως, γίνεται και στις βάσεις spa που διαθέτει η εταιρεία μας στην Μύκονο δίνοντας έτσι στον πελάτη μας τις ΚΑΛΎΤΕΡΕΣ ΥΠΗΡΕΣΊΕΣ ΣΤΟ ΧΏΡΟ ΤΟΥ. Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε στο προσεχή μέλλον στο όμορφο νησί της Μυκόνου και στην εταιρεία μας

Η εξυπηρέτηση άμεση και μοναδική. Εξαιρετικοί επαγγελματίες, πρόθυμοι, ευχάριστοι και πολύ προσιτές τιμές!!

Ευχαριστούμε, George1471224

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας στο TripAdvisor. Είναι πολύ σημαντικό για εμάς ευχόμαστε υγεία και θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στην εταιρεία μας.

Η κριτική έγινε: 4 Απριλίου 2021

Φίλοι μου είχαν συστήσει την Ciel Mykonos Spa σε περίπτωση που θα ήθελα μία ξεχωριστή εμπειρία προσωπικής φροντίδας και χαλάρωσης κατά την παραμονή μου στην Μύκονο. Έφτασα στο νησί τον Μάρτιο για επαγγελματικους λόγους και ήρθα σε επαφή μαζί τους. Η επικοινωνία ήταν άμεση και η εξυπηρέτηση ήταν παραπάνω από εξαιρετική! Επίσης, κατι που μου έκανε τρομερή εντύπωση ήταν το γεγονός ότι λόγω των ειδικών συνθηκών με τον covid - δεν είχα ν'ανησυχησω καθόλου μιας και η εφαρμογή κατά γράμμα όλων των πρωτοκόλλων υγείας, με έκανε να απολαύσω ακόμα περισσότερο την όλη εμπειρία! Συστήνω με την σειρά μου ανεπιφύλακτα την Ciel Spa Mykonos. Όλη η ομάδα είναι 100% επαγγελματίες και... αξίζουν την φήμη τους!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, elenilegom

Κυρία elenilegom χαιρόμαστε ιδιαίτερα όταν οι υπηρεσίες μας και ή προσπάθεια μας για το καλύτερο αποτέλεσμα προς τον πελάτη μας φέρνουν αποτέλεσμα θετικό. Μέσα σε αυτές τις δύσκολες στιγμές λόγω covid19 για όλο τον κόσμο εμείς αποφασίσαμε να δώσουμε το 101%ώστε να μπορέσουν ιδιαίτερα ή συχνή πελάτες μας να απολαμβάνουν τις υπηρεσίες μας. Ανέκαθεν τα πρωτόκολλα CIEL MYKONOS SPA ήταν αυστηρά και για εμάς εύκολο πολύ να προσαρμοστουμε. Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε στο προσεχή μέλλον .

Η κριτική έγινε: 4 Απριλίου 2021

Τα παιδιά είναι οι φύλακες άγγελοι μου , και ο λόγος που ξεκινώ έτσι είναι γιατί όποτε τους έχω χρειαστεί είναι πάντα δίπλα μου γιατί εκτός το πρόβλημα που έχει η σύζυγος μου στον αυχένα και πηγαίνει πολύ καλά κατόπιν συνεδρίων με τα παιδιά.
Έχουμε μια άψογη συνεργασία πάνω στην δουλειά μου διότι με βοηθούν πολύ στο να δείχνουμε μαζί σε ανθρώπους που επισκέπτονται την χώρα μας να βλέπουν μέσα από εμάς την αληθινή ΕΛΛΑΔΑ και τι μπορεί να τους προσφέρει αυτή η χώρα που επισκέπτονται για διακοπές η οτιδήποτε άλλο θελήσουν .
Πέτρο & Χριστίνα σας φιλώ και σας ευχαριστώ.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, nektariosm882
Ο/η Petros S, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του CIEL MYKONOS SPA, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Απριλίου 2021

Νεκτάριε ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο όμορφα λόγια για την εταιρεία μας και για εμάς προσωπικά. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που ή θεραπείες που έχουμε κάνει έχουν φέρει τα επιθυμητά αποτελέσματα. Χαιρόμαστε φυσικά να μπορούμε και εμείς από την πλευρά μας να δείχνουμε την ελληνική προσέγγιση στην μαλαξη (hippocratic method) και ακόμα περισσότερο όταν έχουμε τα αποτελέσματα που θέλουμε. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο προσεχή μέλλον στο όμορφο νησί της Μυκόνου και στην εταιρεία μας.