Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 9:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Απόλυτη Χαλάρωση!!

Βρεθηκαμε στο νησι για επαγγελματικους λογους τωρα τον Απριλιο και διαλέξαμε το Aegean Grape!Τέλειο... διαβάστε περισσότερα

zoisp22
Τρίπολη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Μια ξεχωριστή Spa εμπειρια!!!

Αν ο πρώτος λόγος για να επισκεφθεί κάποιος την Μύκονο είναι η Δήλος, ο δεύτερος λόγος είναι το... διαβάστε περισσότερα

218nikolp
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 3 Απριλίου 2021

Ηταν και περασα τοσο ομορφα που σιγουρα θα ξανα παω.Καλυτεροι και απο την Ταιλανδη που εχω παει.Χαλαρωσα και οι πονοι αντιο

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, V9577LR_
Ο/η Petros S, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του CIEL MYKONOS SPA, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Απριλίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας ως προς την εταιρεία μας. Φυσικά χαιρόμαστε που ή θεραπευτές μας σας βοηθήσανε με τους πόνους που είχατε, όπως είχα ενημερωθεί σχετικά με αυτό το πρόβλημα. Ή θεραπευτές μας έχουν όλες τις απαραίτητες γνώσεις και μας δίνει χαρά όταν μέσω των γνώσεων που διαθέτουμε βοηθάμε να γίνει η αποκατάσταση και αποθεραπεία σε τέτοια προβλήματα. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο προσεχή μέλλον

Η κριτική έγινε: 27 Μαρτίου 2021

Εξαιρετικη δουλεια απο εξαιρετικους επαγγελματιες! Η απολυτη χαλαρωση!! Εμεινα πολυ ικανοποιημενη. Ο,τι χρειαζομουν μετα απο μια εξαντλητικη ημερα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, kaiti7
Ο/η Petros S, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του CIEL MYKONOS SPA, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Μαρτίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και τα τόσο όμορφα λόγια για την εταιρεία μας. Χαιρόμαστε πολύ όταν οι γνώσεις μας και ή συνεχής ενημέρωση μας, ώστε να γινόμαστε κάθε φορά καλύτερη, βοηθάνε τους πελάτες μας και βλέπουμε την ικανοποίηση στα μάτια τους. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο προσεχή στην εταιρεία μας, σας ευχόμαστε υγεία και ευημερία

Η κριτική έγινε: 27 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εγώ μένω στην Μύκονο 6 μήνες τον χρόνο το καλοκαίρι και είμαι άνθρωπος που κάνω γενικά μασάζ πολύ...τα τελευταία 2 χρόνια προτιμώ πολύ αυτήν την εταιρία ειδικά τώρα λόγω κορονοϊού τους εμπιστεύομαι 100% για την προσοχή και την καθαριότητα τους , το μασάζ αδιανόητο τελειώνεις και νιώθεις άλλος άνθρωπος.. CIEL σας ευχαριστώ παρά πολύ!!! ❤️❤️❤️

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, christina_papp

Σας ευχαριστούμε πολύ για όλα όσα γράψατε για την εταιρεία μας. Είναι χαρά για εμάς και του θεραπευτές μας να λαμβάνουν μια τέτοια κριτική ιδιαίτερα όταν ο πελάτης έχει γνώσει των θεραπειών.
Ευχόμαστε από καρδιάς υγεία και ευημερία
Και να σας ξαναδούμε σύντομα στο όμορφο νησί της Μυκόνου.

Η κριτική έγινε: 27 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τους καλέσαμε στο σπίτι που είχαμε νοικιάσει να έρθουν να μας περιποιηθούν... είμασταν δυο άτομα και ήρθαν τόοοσο Προετοιμασμένοι , καθαροί, με τέλεια λάδια και αρώματα...ενα θα σας πω μια εβδομάδα μείναμε και τους καλέσαμε 2 φορές!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, stefstef1996

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο όμορφα λόγια. Είναι πολύ σημαντικό για την εταιρεία μας όπως και για τους θεραπευτές μας ή επιβράβευση αυτή διότι είναι αυτό που μας δίνει την δύναμη και την χαρά να γινόμαστε ακόμη καλύτερη, ώστε ο πελάτης μας να λαμβάνει το 100 %των υπηρεσιών μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο προσεχή μέλλον στο όμορφο νησί της Μυκόνου, ευχαριστούμε πολύ CIEL MYKONOS SPA

Η κριτική έγινε: 14 Φεβρουαρίου 2021

Βρεθήκαμε στην όμορφη Μύκονο Τον Δεκέμβριο Όπως και Κάθε φορά γία ΤΙΣ γιορτές μάς. Καλέσαμε Την ρεσεψιόν και τούς είπαμε Να καλέσουν Την εταιρεία CIEL MYKONOS SPA ,μιάς και είχαμε ξανά κάνει με την συγκεκριμένη εταιρεία massage. Ακόμα Μια φορά ζήσαμε Μια υπέροχη εμπειρία Στην ΜΎΚΟΝΟ. Thank you very much

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, stavroulac123

Ευχαριστούμε πολύ για ακόμα μία φορά για τα τόσο όμορφα λόγια για σας. Για εμάς είναι διπλή ή χαρά όταν ξανά συναντούμε πελάτες μας που έχουν ξανά έρθει, και απολαύσει τις θεραπείες τις εταιρείας μας και των θεραπευτων μας φυσικά.
Ευχόμαστε τα καλύτερα και θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο προσεχή μέλλον στο όμορφο νησί της Μυκόνου.