Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 9:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Απόλυτη Χαλάρωση!!

Βρεθηκαμε στο νησι για επαγγελματικους λογους τωρα τον Απριλιο και διαλέξαμε το Aegean Grape!Τέλειο... διαβάστε περισσότερα

zoisp22
Τρίπολη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Μια ξεχωριστή Spa εμπειρια!!!

Αν ο πρώτος λόγος για να επισκεφθεί κάποιος την Μύκονο είναι η Δήλος, ο δεύτερος λόγος είναι το... διαβάστε περισσότερα

218nikolp
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 12 Φεβρουαρίου 2021

Πήγαμε στην Μύκονο για επαγγελματικούς λόγους και επί τη ευκαιρία τους καλέσαμε στον χώρο που μέναμε. Περάσαμε τέλεια, επώνυμα προιόντα και επαγγελματισμός. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, 940niki
Ο/η Petros S, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του CIEL MYKONOS SPA, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Μαρτίου 2021

Χαιρόμαστε πολύ για τα τόσο όμορφα λόγια για την εταιρεία μας. Είναι πολύ σημαντικό για εμάς, γιατί αυτό είναι που μας δίνει δύναμη να συνεχίσουμε, και να γινόμαστε κάθε φορά καλύτερη, ώστε δίνουμε το 100%.
Ευχόμαστε στο προσεχή μέλλον να σας ξαναδούμε στο όμορφο νησί της Μυκόνου και θα χαρούμε να μας επισκεφθείτε

Η κριτική έγινε: 9 Φεβρουαρίου 2021

Υπέροχος πεντακάθαρος χώρος, καταρτισμένοι επαγγελματίες, ευγενικοί, υπομονετικοί στις ερωτήσεις μας, εξυπηρετικοί, πραγματικά άνθρωποι και επαγγελματιες. Από την στιγμή που μπαίνεις έως και την στιγμή που φεύγεις η φροντίδα δεν περνά απαρατήρητη !!!
Όσο για τις υπηρεσίες δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψουμε, τελικά όπως λένε οι αναμνήσεις είναι συναισθήματα και αυτό που μας έμεινε να θυμόμαστε είναι ένα υπέροχο συναίσθημα. Μετράμε τις ημέρες να σας επισκεφτούμε και φέτος!!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, LitsaLiza

Είναι πολύ σημαντικό για εμάς να ακούμε τόσο όμορφα λόγια. Ο σκοπός μας είναι ένας και μοναδικός, να μπορέσουμε να δώσουμε το 100%ωστε ο πελάτης μας να έχει κάθε φορά μια καινούρια εμπειρία, και να φεύγει από εμάς ικανοποιημένος. Χαιρόμαστε που ή εταιρεία μας το κατάφερε και σε εσάς, ευχόμαστε να σας ξαναδούμε στο προσεχή μέλλον στο όμορφο νησί της Μυκόνου.
Χαιρετισμούς από CIEL MYKONOS SPA

Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό μασάζ από άριστα εκπαιδευμένο προσωπικό, σε ένα ζεστό και καθαρό περιβάλλον. Συγκεκριμένα, η Λαμπρινή πολύ ευγενική και καλή στη δουλειά της. Θα το ξανά επισκεφτώ σίγουρα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, Natasha_vth
Ο/η Petros S, Ιδιοκτήτης του CIEL MYKONOS SPA, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Οκτωβρίου 2020
Μετάφραση Google

We would like to thank you for choosing CIEL MYKONOS SPA and for sharing your experience with tripadvisor members.

Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2020

Επαγγελματίες του χώρου
Φιλόξενοι
Ευγενικοί
Καθαροί
Θετική ενέργεια
Ότι καλύτερο έχω κάνει στην Μύκονο

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, konstantinos p
Μετάφραση Google

Η κριτική έγινε: 21 Ιουνίου 2020

Μια ομορφη εμπειρια,.πηγαμε στην τοποθεσια που μας ειπανε ηταν ενα ονειρο.επαγγελματιες θεραπευτες ενα amazing couples massage,το προτεινο ανεπιφυλακτα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, C5679FM_
Ο/η Δημήτριος Δ, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του CIEL MYKONOS SPA, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιουνίου 2020

Αγαπητή C5679FM_,

Σας ευχαριστούμε που βρήκατε τον χρόνο να μοιραστείτε την εμπειρία σας με τα μέλη του TripAdvisor.
Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Θερμοί χαιρετισμοί,
Ciel Mykonos Spa