Ανοικτά σήμερα: 12:00 π.μ. - 11:59 μ.μ.
Αποθήκευση
Supeeerrr!!!

Η κριτική έγινε: 9 Μαΐου 2018
Μάνθος Σ
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 9 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επιακευτικα το νησί με φίλους μου μου και διαλέξαμε αυτή την εταιρεία για τις μετακινήσεις μας ! Άψογη εξυπηρέτηση, πολύ ωραία και καινούργια αυτοκίνητα, καθαρά πολύ και περιποιημενοι οδηγοί , άψογοι στους χρόνους τους ! Πολύ όμορφη μουσική όση ώρα διαρκουσαν οι μετακινήσεις μας και πολύ ωραίες προτάσεις για φαγητό και διασκέδαση ! Προτείνω ανεπιφύλακτα! !

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, Μάνθος Σ
Ο/η Spiros R, Ιδιοκτήτης του Royal Luxury Transport Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Μαΐου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Με το καλό να έρθετε ξανά στο όμορφο νησί μας.

Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ο/η spirosrous, Owner του Royal Luxury Transport Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Οκτωβρίου 2019

Η κριτική έγινε: 7 Ιουνίου 2019

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2019

Η κριτική έγινε: 2 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2019

Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2018
Ο/η Spiros R, Ιδιοκτήτης του Royal Luxury Transport Mykonos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Σεπτεμβρίου 2018