“Υπέροχο”
Κριτική για: Paradise Place Εστιατόριο

Paradise Place Εστιατόριο
Περιγραφή: Ξεκινήστε τη μέρα σας με ένα καφέ hausbrandt που το συνδυάζει με ένα brunch που θα σας μαγέψει. Συνεχίστε τη μέρα σας με μια βουτιά στην πισίνα, δοκιμάστε ελληνικά πιάτα με μια σύγχρονη φιλοσοφία και τελειώστε τη μέρα σας με ένα δροσερό κοκτέιλ ή κρασί.
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο φαγητό με φανταστική θέα το απέραντο γαλάζιο!!!! Πολύ καλή επιλογή!!
Πολύ καλό service, όμορφη τοποθεσία , ιδανικό για ειδυλλιακή ατμόσφαιρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, ΧΡΥΣΑ Π

Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μόνο δυσάρεστη ήταν η πρωτη μας επίσκεψη στο εστιατόριο. Ο σερβιτόρος κάθε λίγο και λιγάκι να ρωτάει αν μας άρεσε το φαγητό. Οι μερίδες αρκετά μικρές για την τιμή που είχε τι κάθε πιάτο. Παραγγειλαμε ψητή πατάτα με γαρνιτούρα που είχε μέσα (δεν θυμάμαι ακριβώς τι) και ήταν κυριολεκτικά κρύα ούτε καν ζέστη.
Δεν θα ξαναπήγαινα προσωπικά, ήμασταν 4 άτομα και φάγαμε 5 μπουκιές ο καθένας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, katerinaisk
Ο/η Nikoleta S., Owner του Paradise Place Εστιατόριο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Σεπτεμβρίου 2021

Ευχαριστούμε πάρα πολύ που μας επισκεφτήκατε στο χώρο μας. Ο σερβιτόρος δεν είναι εδώ για να σας ενοχλεί αλλά για να είναι σίγουρος για την ευχαριστηση σας, περνάει απο όλα τα τραπέζια σε περίπτωση που ο πελάτης χρειάζετε κάτι παραπάνω να τον εξυπηρετήσει. Οι μερίδες μας ειναι αρκετά ικανοποιητηκές σύμφωνα με το πελατολόγιο μας. Η σως που μπαίνει στην πατάτα είναι κρύα σως γιαουρτιού οπότε είναι λογικό η πατάτα στο επάνω μέρος να μην είναι καυτή. Για 4 άτομα 3 σαλάτες και 2 κυριώς στην μέση είναι λογικό να μην φάγατε όλοι μεγάλη ποσότητα.

Ευχαριστούμε πολυ για την κριτική σας.

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Με απίστευτη θέα , τη θάλασσα και το εκκλησάκι ,εξαίρετο και εξυπηρετικό προσωπικό ,πιάτα ευφάνταστα ,με διαφορά το καλύτερο παστίτσιο που έχω δοκιμάσει στη ζωή μου , η μπεσαμέλ είναι κυριολεκτικά αφρός , και από τα καλύτερα πιάτα σε συνδυασμό με θέα που σου ανοίγει την όρεξη !
Πιάτα ελληνικά με απίστευτες παραλλαγές , Χέλι με πουρέ ρεβιθιού και τσιπς Ρυζιού , ψαρονέφρι με λιαστη ντομάτα και ελιά που μυρίζουν Ελλάδα , γιουβέτσι στο πήλινο με κριθαράκι …ότι πήραμε ήταν ένα και ένα όπως κι τα γλυκά με το ψημένο μηλο και παγωτό βανίλια και η τάρτα σοκολάτας ένα γλύκισμα για τους πιο τολμηρους ! Τρελάθηκα , το προτείνω και το συνιστώ ανεπιφύλακτα ,θα ξαναπάω όσο βρικομαι ακόμη στο νησί !

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, KaterinaSou
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2021

Ένας μοναδικός χώρος, προσεγμένος μέχρι και στην παραμικρή λεπτομέρεια.
Το φαγητό δεν περιγράφεται με λόγια. Όλα τα πιάτα είναι νόστιμα με όλη τη σημασία της λέξης, το μοσχαράκι στο πήλινο λιώνει στο στόμα σου και ο συνδυασμός του πουρέ ρεβιθιού με το χέλι είναι ένα πιάτο που δεν είχα ξαναφάει αλλα θέλω οπωσδήποτε να ξανά δοκιμάσω.
Το σέρβις εξυπηρετικότατο και οι άνθρωποι πολύ ζεστοί και φιλόξενοι.
Πάντα υπάρχει χώρος για επιδόρπιο και μάλιστα για τα ψημένα στον φούρνο μήλα με παγωτό βανίλια.
Κατενθουσιάστηκα με τον συνδυασμό θέας και εξαιρετικού φαγητού και θα το πρότεινα σε οποιονδήποτε βρεθεί στη Σίφνο χωρίς δεύτερη σκέψη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, GiannakopoulosGeo
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερή θέα το προσωπικό ευχάριστο κ μας υποδέχθηκε παρά πολύ ζεστά .Το φαγητό μαγειρεύεται στο ξυλόφουρνο κ είναι τέλειο .Μπράβο συνεχίστε έτσι .

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, spyridons2019

Paradise Place Εστιατόριο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Paradise Place Εστιατόριο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!