Tripadvisor
Χρυσοπηγή
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 1 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδική θεα σε μια φανταστική τοποθεσία του νησιου όπου βρισκεται η εκκλησία της Παναγιάς Χρυσοπηγης. Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο τη Μεγάλη εβδομάδα του Πάσχα κι μειναμε στο δωματιο νουμερο 2. Διχωρο δωματιο (αν κι ημασταν μονο ενα ζευγάρι), πεντακάθαρο κι με θεα απο το μπαλκόνι που μπορεις να χαζευεις ολη μερα!! Η Νικόλ, η ιδιοκτήτρια, πρόθυμη να σου λυσει καθε απορία!! Το πρωινό πληρες σε μπουφέ κι για ολα τα γουστα. Ξεκουραστηκαμε παρα πολυ μιας κι η ποιότητα των στρωματων στο κρεβατι σε αναγκαζει να βυθιστεις στον υπνο!!! Αξεχαστες διακοπες!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, kk129
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφη τοποθεσία!! Ευχαριστη διαμονή. Η Νικολέτα στην είσοδο εξυπηρετική και multitasked που μάλλον δεν βοηθάει πολύ καθώς μπορεί να χρειαστεί κάποιος παράλληλα και στην κουζίνα και στην είσοδο. Όμορφα ανακαινισμένα δωμάτια με λιτή διακόσμηση. Η κοπέλα μας καθάριζε και μας άλλαζε σεντόνια και πετσέτες κάθε μέρα, γεγονός που μου έκανε πολύ καλή εντύπωση!!
Η τιμή πολύ καλή για αυτό που προσφέρει.
Ιδανική η πισίνα σε συνδυασμό με την ησυχία του μέρους με το εκκλησάκι και την θάλασσα με το απέραντο γαλάζιο.
Αξίζει να το επισκεφτείτε!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, mirtoula
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τρομερή εξυπηρέτηση με φανταστική πισίνα και τέλεια θέα. Οτι πρέπει αν θές να επισκεφθείς τη Σίφνο. Το προτείνω ανεπιφύλαχτα. Οσο για το προσωπικό και το πρωινό δεν εχω λόγια, ευγενικοί και φιλόξενοι!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Γιώργος Γ
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η τοποθεσία του ξενοδοχείου ειναι απλά τέλεια, τα δωματια πρόσφατα ανακαινισμένα με υπέροχη διακόσμηση και μια θέα απίστευτη.
Οι ιδιοκτήτες του ξενοδοχείου ειναι οι πιο φιλόξενοι που εχω συναντήσει ποτέ.
Θα ξανά παω σίγουρα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, panatonia
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2017

Στην Σίφνο πηγαίνω από το 1977 και θεωρώ οτι είναι απ τα ομορφότερα μέρη στον κόσμο...Στην Φλώρα πρωτοπήγα το 1987 και απο τότε κόλλησα.Τα δωμάτια είναι όλα άνετα,καλής αισθητικής, με wifi και αστράφτουν καθαριότητα. Όλα έχουν παραδεισένια θέα ιδιαίτερα τα επάνω.Τιμή για αυτό που προσφέρει ειναι πολύ πολύ καλή.Οι Σιφνέικες αναμνήσεις μου έχουν την Χρυσοπηγή να πλέει μέσα στο απέραντο γαλάζιο με γεύση μελόπιτας και ρεβύθιών και μοσχοβολιά καθαριότητας, απ τις βεράντες της Φλώρας. Πουθενά δεν εχω δει τόσο καθαρό ξενοδοχείο, με τόσο αβίαστα ευγενείς οικοδεσπότες όπως η οικογένεια Συνοδινού. Πουθενά.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το δωμάτιο 5 έχει την απόλυτη θέα. Υπάρχουν κλιματιστικά και wifi
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
1  Ευχαριστούμε, ioanko