“Ναι μεν αλλα..”
Κριτική για: Ο Στεφανάκος

Ο Στεφανάκος
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Όλα ωραία!Σχετικα μείναμε ικανοποιημένοι ίσως κάποια άλλη φορά μας πείσει περισσότερο..Το φαγητό ήταν αρκετά νόστιμο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Trip61167305052

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ότι πήραμε ήταν φρέσκο και πεντανόστιμο.Το επισκεφτήκαμε μάλιστα δύο συνεχόμενες ημέρες καθώς ήταν ό,τι πιο τίμιο ανακαλύψαμε στο νησί. Το προσωπικό εξαιρετικό.

Ευχαριστούμε, Georgia T
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένα όμορφο ταβερνάκι στην καλύτερη παραλία της Σερίφου!! Το φαγητό εξαιρετικό σε καλές τιμές και ο χώρος μυρίζει καλοκαίρι..
Έχουν πρόσφατα (2021) φτιάξει ένα ωραίο μπαράκι με ξαπλώστρες και πουρέ, που μπορείς να κάτσεις χωρίς χρέωση, μόνο με ο,τι πάρεις. Εμείς μειναμε τέσσερις μέρες και το τιμήσαμε τρεις φορές!!

Ευχαριστούμε, dimitrisk29
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021

Πήγαμε να φάμε σε αυτό το κλασικό ταβερνάκι καθώς δεν είχαμε και πολλές επιλογές εκεί γύρω . Είχαμε προσδοκίες, μέγα λάθος . Πήραμε να φάμε το καλαμάρι γεμιστό που αν και ήταν γεμιστό θεωρητικά ,πρακτικά είχε μέσα μόνο ζουμί ντομάτας , πιπεριές και κάποιο είδος άθλιου τυριού . Δε θα σχολιάσω την τιμή των 15€. Επίσης πήραμε και μια σαλάτα χωριάτικη η οποία είχε ντομάτα από πρόπερσι . Ήταν πολύ ώριμη και δεν μου άρεσε . Εν κατακλείδι θα έλεγα πως δεν άξιζε καθόλου καθώς ήταν πλήρης απογοήτευση το μεσημεριανό μου . Να προσθέσω πως δεν είχε ποικιλία στον κατάλογο όποτε δεν είχαμε επιλογές . Επίσης ο σερβιτόρος άργησε να μας φέρει τον λογαριασμό .

Ευχαριστούμε, _T4756WM
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2021

Πολύ ωραίο φαγητό (φρέσκο ψάρι, χταποδάκι, χόρτα), πολύ ευγενικό προσωπικό, κέρασμα παγωτίνι. Το καλύτερο επιστέγασμα σ' ένα μπάνιο σε υπέροχη θάλασσα! Θα ξανάρθουμε σίγουρα στην επόμενη επίσκεψή μας στη Σέριφο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Mary B

Ο Στεφανάκος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λιβάδι, Σέριφος

Ο Στεφανάκος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!