Lol.travel
Agoda.com
Πολλαπλοί τρόποι πληρωμής
Voudas

Φιλικό για οικογένειες με παιδιά

Κριτική για: Samothraki Village Hotel
4,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 2 Μαρ 2019μέσω κινητής συσκευής
Η υπάλληλος στην υποδοχή καθώς και ο ιδιοκτήτης πολύ φιλικοί.Ευχάριστο περιβάλλον για παιδιάΆνετο δωμάτιο,ικανοποιητικό πρωινό καλή τοποθεσία.Σε κοντινή απόσταση από την χώρα καθώς και από το λιμάνι...
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
swimming poll
      • Vio.com
      3.9 χλμ. από Samothraki Village Hotel
      Παλαιόπολη: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
      Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ότι καλύτερο! Καταπληκτικό δωμάτιο, δύο πισίνες ( η μια για παιδιά ), καθαριότητα, εξαιρετικό πρωινό, άψογη εξυπηρέτηση από ευγενέστατους ανθρώπους, άνετο πάρκινγκ και σε όλη τη διάρκεια της παραμονής μας δεν βρήκαμε κανένα αρνητικό. Μπράβο! Θα το προτιμήσουμε ξανά και ξανά . Με μια λέξη ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΌ!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
      Ευχαριστούμε, Perinho76
      Η κριτική έγινε: 13 Απριλίου 2018

Εαν δεν έβρισκα ψόφιο βάτραχο στο μπάνιο θα ήμουν λιγότερο αυστηρή με την κριτική μου.Όχι δεν είπα τίποτα για τον βάτραχο, τράβηξα απλά το καλαθάκι απο τη γωνία για να τον δει η καμαριέρα! Μείναμε 3 μέρες δεν έγινε καμμία αλλαγή σε σεντόνια - με τρύπες- ή σε πετσέτες.Διαρροή νερού στο μπάνιο από το καζανάκι.Ενημέρωσα τη ρεσεψιόν,δεν φάνηκε να πολυνοιάζεται,άλλωστε δεν έκανε και κάτι ,3 μέρες είχαμε βρεμμένες παντόφλες.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
        • Ποιότητα
      Ευχαριστούμε, pipina_16
      Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2018

Το ξενοδοχείο αποτελεί ένα κόσμημα απο ανέσεις, εγκαταστάσεις, δωμάτια αλλά είναι και ανθρώπινο επειδή διαθέτει ανθρώπους που δεν σε βλέπουν ως χρήμα - πελάτη. Το προσωπικό ήταν πολύ φιλικό και ευγενέστατο, μας κέρδισε απο το πρώτο χαμόγελο μέχρι το τελευταίο.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2018
      • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
        • Ποιότητα
      Ευχαριστούμε, lamt8
      Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ φιλικό περιβάλλον, ευγενέστατο προσωπικό ( η κοπέλα στην reception ήταν πολύ εξυπηρετική και μας κατατοπισε πλήρως για τις δραστηριοτητες και τα αξιοθέατα του νησιού), πολύ ωραίες και καθαρές εγκαταστασεις, πλούσιο πρωινό και πολύ όμορφη θέα. Υπήρχε διαθέσιμος σεφ για την προετοιμασία γευμάτων ή η επιλογή μπουφέ. Στις επιπλέον παροχές υπήρχε μασάζ το οποίο ήταν πολύ χαλαρωτικό και ακριβώς αυτό που χρειαζομασταν. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
      Ευχαριστούμε, akisk75
      Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε 2 ενήλικες και 2 παιδιά, σε σουίτα η οποία ήταν ευρύχωρη, με θέα στη θάλασσα.
      Το δωμάτιο καθαριζόταν κάθε μέρα.
      Το προσωπικό ήταν πολύ φιλικό όπως και η Βασιλική στη ρεσεψιόν που ήταν ευγενική, χαμογελαστή και πάντα έτοιμη να βοηθήσει σε ό,τι χρειαστούμε.
      Το πρωινό και το βραδινό που επιλέξαμε εμείς ήταν πολύ γευστικά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
      Ευχαριστούμε, Stergios h