“Φρέσκα θαλασσινά”
Κριτική για: Το ουζερί του Γιάννη

Το ουζερί του Γιάννη
Περιγραφή: Το μαγαζί του Γιάννη είναι μια μικρή οικογενειακή επιχείρηση με παραδοσιακή κουζίνα, μεζεδάκια και καλό, χορταστικό φαγητό. Αν βρίσκεστε στο νησί μας για επαγγελματικούς λόγους σίγουρα θα εκτιμήσετε τα φρέσκα ψαρικά και καλομαγειρεμένο σπιτικό φαγητό. Αν σας αρέσει η ατμόσφαιρα της λαικής ταβέρνας με μεζέδες και πιάτα της ώρας για το ούζο ή το κυρίως γεύμα και το δείπνο σας, σε λογική τιμή, επισκεφτείτε μας. Κάθε Παρασκευή και Σάββατο βραδιές με ζωντανή μουσική. Στο μαγαζί του Γιάννη μας αρέσει να κάνουμε φίλους. Γι αυτό οι πελάτες μας μας επισκέπτονται ξανά και ξανά εδώ και έξι χρόνια. Θα μας βρείτε στον εμπορικό δρόμο της πόλης πίσω από την παραλιακή οδό, στο ύψος του ξενοδοχείου "Αιολίς". Σας περιμένουμε!
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το εστιατόριο με την οικογένειά μου λίγες μέρες πριν το μεγάλο σεισμό. Φάγαμε μια νοστιμότατη ρεγγοσαλατα, ψητό χταποδακι στα κάρβουνα που μας έσπασε τη μύτη με τη μυρωδιά του και ολόφρεσκα ψάρια. Η ατμόσφαιρα ήταν πολύ φιλική, η εξυπηρέτηση γρήγορη και οι τιμές ασύγκριτα λογικές δεδομένης της ποιότητας του φαγητού. Περιττό να αναφέρω πως τηρήθηκαν όλα τα προβλεπόμενα μέτρα για τον κορονοϊο. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, W3919ZF_

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2019

Το γεύμα μοσχάρι κοκκινιστό ήταν υπέροχο, το σερβίρισμα ήταν αρκετά γρήγορο και το προσωπικό ευγενέστατο, θα το επισκεφθώ και πάλι σύντομα

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, Nikos S
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2019

Ομορφη ατμοσφαιρα, νοστιμο φαγητο και γρηγορη εξυπηρετηση!Ιδανικο για οικογενειες! Φρεσκα ψαρια και πολυ φιλικο περιβαλλον!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Areti D
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουνίου 2019

Πολυ φρέσκα θαλασσινά. Δοκιμάσαμε το κοντοσούβλι καλαμάρι. ήταν εξαίσιο όπως και η πολύ φρέσκια σαρδέλα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, Nikos S
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2018

Μεσημεριανό με φρέσκους κολιούς, φρέσκες κουτσομούρες και τσίπουρο. Πολύ καλή εξυπηρέτηση και πάρα πολύ καλές τιμές

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Aggelos D

Το ουζερί του Γιάννη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σάμος, Νησιά Του Βορειοανατολικού Αιγαίου
Σάμος (Χώρα), Σάμος

Σάμος (Χώρα), Σάμος
Παλαιόκαστρο, Σάμος

Το ουζερί του Γιάννη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!