“Εξαιρετικά κοκτέιλ!”
Κριτική για: Solid all day bar

Solid all day bar
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά κοκτέιλ, απίθανη εξυπηρέτηση από τις κοπέλες που αν και με μάσκα λόγω κορωνοϊού εξυπηρετούν με το χαμόγελο και το δείχνουν! Ωραία και γευστικά χάμπουργκερ και άλλα καλούδια στην περίπτωση που πεινάσετε! Ότι καλύτερο στην πόλη της Σάμου

Ευχαριστούμε, diladi

Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μαγαζί παράδεισος!!!Το καλύτερο μέρος για να απολαύσεις το κοκτέιλ σου το βράδυ και τον καφέ σου το πρωί μαζί με ένα απολαυστικό και γεμάτο σε γεύσεις πρωινό από πεντανόστιμα γεύματα . Εκεί μπορείτε να βρείτε pancakes, burgers , club sandwich, σαλάτες και άλλα πεντανόστιμα φαγητά.
Η οικογένεια που το έχει είναι μια αξιαγάπητη οικογένεια και πολύ φιλόξενοι και καλοδεχούμενη σε όλο τον κόσμο . Το προσωπικό είναι εκεί για να σας προσφέρει ότι επιθυμείτε με αγάπη και απόλυτη ευγένεια .
Πιστεύω είναι ένα μαγαζί όπου ο καθένας που θέλει να απολαύσει ωραία κοκτέιλ όπως τα εικονιζόμενα τα οποία ονομάζονται Zombie (στο μαύρο ποτήρι ) και strawberry daiquiri (στο κόκκινο ποτήρι ) τα οποία σου αφήνουν αξέχαστη γεύση και είναι ότι πρέπει για την ζέστη για να δροσιστεις!!! Ακόμα αν πεινάς σαν "λύκος" η κουζίνα του μαγαζιού είναι εκεί για να σε χορτάσει με κάποιο γεύμα θα σου μείνει αξέχαστο .
Το συστήνω ανεπιφύλακτα και πιστέψτε με θα με θυμηθείτε όταν θα βρεθείτε σε αυτό το μαγαζί!!!!
Καλή απόλαυση σε όποιον το επισκευθεί !!!!

Ευχαριστούμε, JohnKot
Ο/η pmpant, Ιδιοκτήτης του Solid all day bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε παρά πολυ για την κριτική σας !!!!!

Η κριτική γράφτηκε 24 Νοεμβρίου 2019

Φανταστικά pancakes! Υπέροχα cocktails τρομερός καφές. Άψογη εξυπηρέτηση!! Όμορφος και σύγχρονος χώρος

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Heyyy9875
Η κριτική γράφτηκε 24 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίος χώρος τρομερή ατμόσφαιρα μα πάνω από όλα παρά πολύ ωραίο γλυκό μπανοφι και ωραίος καφές αξίζει

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Alexandrou93
Η κριτική γράφτηκε 21 Νοεμβρίου 2019

Κρίμα πραγματικά που ένας τόσο όμορφος και μοντέρνος χώρος συνοδεύεται από ιδιοτροπίες που υποτιμούν τον πελάτη και προβάλλονται ως " πολιτική του μαγαζιού". Το αποτέλεσμα είναι ο πελάτης να φεύγει δυσαρεστημένος .

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, MAR_A_T_A_S_A
Ο/η pmpant, Manager του Solid all day bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Ιανουαρίου 2020

Αγαπητέ-η πελάτη μας ,

Κατ αρχάς να σας ευχαριστήσουμε για την κριτική σας ,
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πωσ λυπούμαστε ειλικρινά για οτιδήποτε συνέβη στο χώρο μας και σας δυσαρέστησε.
Ως γνώμονα στην επιχείρηση μας έχουμε πάντα τους πελάτες μας σε προτεραιότητα και η πολιτική του μαγαζιού μας αντίθετα προστατεύει τα δικαιώματα των πελατών μας , κάθε άλλο παρά να τους υποτιμά , αφού στόχος μας καθημερινός είναι η άριστη εξυπηρέτηση του κόσμου με κάθε δυνατό και όμορφο τροπο .
Είμαστε στη διάθεση σας όποτε θελήσετε να συζητήσουμε το θέμα και να το επιλύσουμε .

Σας ευχαριστούμε πολύ.

Solid all day bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πυθαγόρειο, Σάμος

Κοκκάρι, Σάμος
Κοκκάρι, Σάμος

Solid all day bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!