“Φαγητό στο Ενάλιο”
Κριτική για: Ενάλιο Cafe Bar Restaurant

Ενάλιο Cafe Bar Restaurant
Κουζίνες: Γκριλ
Περιγραφή: Ανοίξαμε το 1994. Σας προσφέρουμε πραγματικά καλό καφέ, λαχταριστό και χορταστικό φαγητό, φρεσκότατα γλυκά κι απολαυστικά ποτά σε έναν ανακαινισμένο χώρο, ακριβώς δίπλα στη θάλασσα! Το προσωπικό μας πάντα διαθέσιμο να σας εξυπηρετήσει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Μέλημα και προτεραιότητά μας η υψηλή ποιότητα υλικών στην κουζίνα μας και οι προσιτές τιμές στον κατάλογό μας.
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Το βράδυ της Παρασκευής 31 Ιουλίου πήγανε στο Ενάλιο. Ήμασταν πολλά άτομα και υπήρχε πολύς κόσμος όμως οι σερβιτόροι εκεί πέρα μας βόλεψαν υπέροχα. Το φαγητό δεν άργησε να έρθει και ήταν νοστιμότατο. Η θέα ήταν μαγευτική και το προσωπικό ευγενέστατο. Το προτείνω ανεπυφύλακτα.

Ευχαριστούμε, DinosBoy09

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020

Μεγάλες μερίδες και πολύ οικονομικό. Vfm
Φάγαμε πίτσα Φιλαδέλφια και κοτόπουλο αλά κρεμ ,και τα δυο ήταν μια πανδαισία γεύσεων

Ευχαριστούμε, i0annakarage0rg0u
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σύγχρονο και περιποιημένο περιβάλλον με καλή ποιότητα φαγητού!! Οι πίτσες εξαιρετικές καθώς και τα κρέατα του! Πολύ μπροστά για τη περιοχή κ σε σύγκριση με τα υπόλοιπα που υπάρχουν!

Ευχαριστούμε, L1844IQmarias
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2020

Λούτσα και καφέ και όλο το πακέτο ( θέα, καλό πρωινό, καλός καφές να πίνετε, καλό γλυκό, χαμογελαστό προσωπικό) μόνο στο Εναλιο! Μόνο εκεί απολαμβάνω έναν καλό ελληνικό ή freddo espresso ,με πρωινό ή κέικ καρότου κοιτάζοντας τη θάλασσα. Ήσυχο μέρος, πολύ καλό προσωπικό, τιμές Φυσιολογικές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, John J
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχος χώρος, νόστιμο φαγητό, μεγάλες μερίδες, εξυπηρετικό προσωπικό, τιμές λογικές. Αν βρεθείς στην περιοχή αξίζει να το επισκεφτείς για καφέ-παγωτό-φαγητό-ποτό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, stamstaf

Ενάλιο Cafe Bar Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γλύφα, Περιοχή Φθιώτιδος
Γλύφα, Περιοχή Φθιώτιδος

Ενάλιο Cafe Bar Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!