Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουνίου 2013

ειναι το πιο ομορφο ξενοδοχειο που εχω δει στην περιοχη και οι παροχες του και ποιοτητα ειναι αναλογες με αυτα των ξενοδοχειων 5.
η προθυμια και εξυπηρετηση ειναι απιστευτη. θα το χαρακτηριζα με λιγα λογια απλα το τελειο μερος να περασει καποιος ησυχα και ποιοτικα.

Συμβουλή: ειναι το πιο ομορφο ξενοδοχειο που εχω δει στην περιοχη και οι παροχες του και ποιοτητα ειναι αναλογες με αυτα των ξενοδοχειων 5*
  • Διαμονή: Ιούνιος 2013, ταξίδι με φίλους
3  Ευχαριστούμε, Nina0404
Ο/η kedipos, Manager του Irida Resort Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Δεκεμβρίου 2013

Είμαστε πολύ υπερήφανοι που είχαμε επισκέπτες, σαν εσας! Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και τις πληροφορίες σας, για τους άλλους επισκέπτες. Είστε πάντα ευπρόσδεκτοι να σας φιλοξενήσουμε στο Best Western Irida Resort. Σας περιμένουμε πάλι τον επόμενο μήνα !

Η κριτική γράφτηκε 15 Μαΐου 2013

Πήγαμε στην πελοποννησο στο καλό νερό και βρήκαμε το irida resort και μείναμε ευχαριστημενοι .Το δωμάτιο ηταν φανταστικό είχε πολύ ωραία θέα που έβλεπε στην θάλασσα.Την θάλασσα την χωρίζει ένας δρόμος αρχίζει η αμμουδιά και μετά είναι η θάλασσα οι οποία είναι πεντακάθαρη.Οι ιδιοκτήτες του ξενοδοχειου είναι πολύ φιλικοί και πρόθυμοι να σε εξηπηρετησουν .Το πρωινό το φετιάχνουν εκείνη την ώρα και είναι με αγνά υλικά .Σας προτείνω να πάτε είναι ένα μέρος που θα βρείτε ησυχία και το μυαλό σας θα ξεκούραστη από τα προβλήματα της πόλης.

• Διαμονή: Μάιος 2013, ταξίδι με τον/την σύντροφο
5  Ευχαριστούμε, Stamatina10

Είμαστε πολύ υπερήφανοι που είχαμε επισκέπτες, σαν εσας! Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και τις πληροφορίες σας, για τους άλλους επισκέπτες. Είστε πάντα ευπρόσδεκτοι να σας φιλοξενήσουμε στο Best Western Irida Resort. Σας περιμένουμε πάλι ξανά !

Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2013

Χαρήκαμε τη διαμονή μας σε αυτό το ξενοδοχείο, ειδικά επειδή ήταν πολύ ήσυχο, η παραλία ήταν πολύ ωραία, αμμώδης με λίγες πέτρες.Στην πραγματικότητα ολόκληρο το θέρετρο είναι κατάλληλο για οικογένειες με μικρά παιδιά, που επιθυμούν να χαλαρώσουν, σε ένα ήσυχο μέρος.
Το πρωινό είναι πολύ καλό, νόστιμο, πάντα φρέσκα. Οι υπηρεσίες ήταν πολύ καλές, η υπηρεσία δωματίου είναι τέλεια, τα δωμάτια είναι καθαρά δύο φορές την ημέρα. Οι πετσέτες είναι πολύ καθαρές. Πολλά αξιοθέατα τριγυρω να δεις. Αγία Θεοδώρα, Βάσσες, Λυκόσουρα....

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2013, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
7  Ευχαριστούμε, Kostas D

Είμαστε πολύ υπερήφανοι που είχαμε επισκέπτες, σαν εσας! Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και τις πληροφορίες σας, για τους άλλους επισκέπτες. Είστε πάντα ευπρόσδεκτοι να σας φιλοξενήσουμε στο Best Western Irida Resort. Σας περιμένουμε πάλι το επόμενο έτος !

Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2012

Στο συγκρότημα αυτό μπορείτε να έχετε άνετη διαμονή,να νιώσετε την ελληνική φιλοξενία μιας υπέροχης οικογενειακής επιχείρησης,θα είστε ασφαλείς και σίγουρα θα περάσετε αξέχαστες διακοπές. Βρίσκεστε στο κέντρο περίπου της Πελοποννήσου και πολύ εύκολα μπορείτε να γνωρίσετε όλα τα ιστορικά μέρη που σου προκαλούν δέος και εθνική περηφάνεια. Οι παραλίες τόσο βορειότερα όσο και νοτιώτερα είναι από τις πιο καλές και καθαρές που επισκέφτηκα, έτσι μπορείς να χορτάσεις θάλασσα. Επίσης εδώ μπορείτε να απολαύσετε και να φωτογραφήσετε υπέροχο ηλιοβασίλεμα. Σαν δάσκαλος φωτογραφικής τέχνης επισκέφτηκα και φωτογράφησα αρκετά ηλιοβασιλέματα.Εδώ ο συνδιασμός τόσον της Θάλασσας όσον και του ιδιόκτητου κήπου με τους φοίνικες, προσθέτει μια μαγεία στη φωτογραφία.
Το μικρό μου εγγονάκι χάρηκε ιδιαίτερα την παιδική χαρά με τις κούνιες, τσουλήθρες και άλλα παιχνίδια.
Φυσικά δεν ξεχνιέται το υπέροχο γνήσιο κρασάκι του κυρίου Κώστα που παράγει ο ίδιος και μας πρόσφερε, αλλά και όλη η φιλοξενία και προθυμία να μας εξυπηρετήσουν.

• Διαμονή: Αύγουστος 2012, ταξίδι με οικογένεια
10  Ευχαριστούμε, FILIPPOS H

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2011

Ταξιδεψαμε στο καλο νερο για ενα τριημερο για πρωτη φορα και μαs εξεπληξε θετικα.
Το μεροs πολυ ομορφο,το ξενοδοχειο απιθανο.
Ο ιδιοκτητηs και η συζυγοs του αριστοι επαγγελματιεs , ευγενεστατοι και ,καταρτισμενοι.
Τρομερα στρωματα υπνου,απιθανο πρωινο,καθαρα και ευκολη προσβαση σε ολα οσα σε ενδιαφερουν.
Το Σεπτεμβρη θα προσπαθησω να ξαναπαω.
Το συστηνω ανεπιφυλακτα!

• Διαμονή: Ιούλιος 2011, ταξίδι με οικογένεια
14  Ευχαριστούμε, arthouros26
Ο/η kedipos, Front Office Manager του Irida Resort Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Δεκεμβρίου 2014

Σας ευχαριστουμε για τα καλά σας λόγια. Χαιρόμαστε που ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας με τον καλύτερο τρόπο.Σας περιμένουμε σύντομα να σας φιλοξενήσουμε ξανά. Σας ευχόμαστε να έχετε Υγίεια και πολλές ευτυχισμένες στιγμές,