“Εξαιρετικο”
Κριτική για: Γύρο Φέρνω

Γύρο Φέρνω
Περιγραφή: Φαγητό σε πακέτο, Καθίσματα, Με προσωπικό σερβιρίσματος, Διαθέσιμα καρεκλάκια για μωρά, Σερβίρει αλκοόλ, Πλήρες μπαρ, Δωρεάν WiFi, Κρατήσεις, Υπαίθρια τραπέζια, Πρόσβαση σε αναπηρική καρέκλα, Κρασί και μπύρα, Δέχεται Mastercard, Δέχεται Visa, Δέχεται πιστωτικές κάρτες.
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλο φαγητο καθαρο μαγαζι.
Ευγενεια ταχυτητα εξυπηρετηση .
Μακαρι ολα τα ψητοπωλεια να λειτουργουσαν ετσι.

Ευχαριστούμε, Ziko B
Ο/η xarisfot177, Ιδιοκτήτης του Γύρο Φέρνω, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε για την κριτική σας,προσπαθούμε πάντα για την καλύτερη εξυπηρέτηση και ποιότητα των προϊόντων μας!

Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ακριβώς απέναντι από την κεντρική πλατεία του χωριού (Καλο Νερο) βρίσκεται το μαγαζί Γύρο Φέρνω. Μένοντας στην περιοχή για πρώτη φορά κ θέλοντας να ξεφύγουμε από την καθημερινή μας Ψαροφαγία,επιλέξαμε ένα βράδυ να φάμε σουβλάκι. Μεγάλες μερίδες,νόστιμο σουβλάκι,εκπληκτικές αλάδωτες πίτες κ τζατζίκι,όπως μας αρέσει (όχι πολύ καυτερό). Γενικώς, ο,τι δοκιμάσαμε μας άρεσε πολύ.
Το προσωπικό κ οι ιδιοκτήτες ευγενέστατοι κ εξυπηρετικοί.
Το συστήνω ως ένα «τίμιο» σουβλατζίδικο!

2  Ευχαριστούμε, melanti14

Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άψογο φαγητό, καταπληκτική και γρήγορη εξυπηρέτηση, φιλικό περιβάλλον, εκπληκτικός χώρος. Το σέρβις πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει και πολύ ευγενικό. Άψογες τιμες. Ο τέλειος καλοκαιρινός προορισμός για φαγητό..!!!

Ευχαριστούμε, Maria M
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό, τέλεια εξυπηρέτηση, ευχάριστο περιβάλλον, ευγένεια.Σίγουρα θα το επιλέξουμε και την επόμενη φορά.

Ευχαριστούμε, Μιχάλης Ν
Ο/η xarisfot177, Ιδιοκτήτης του Γύρο Φέρνω, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 18 Ιουλίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερά όλα πολύ νόστιμα εξαιρετικά σουβλάκια πολύ φιλόξενο και καθαρό μαγαζί!!!!! Ιδιαίτερα φιλόξενο με θεσπέσιο κέρασμα!!!!

Ευχαριστούμε, Σοφία Λ

Γύρο Φέρνω: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κυπαρισσία, Μεσσηνία

Κυπαρισσία, Μεσσηνία

Γύρο Φέρνω: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!