“Σταθερή αξία ”
Κριτική για: Τρυποκάρυδος

Τρυποκάρυδος
Κουζίνες: Γαστροπάμπ
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άλλο ενα όμορφο βράδυ σε ενα απο τα καλύτερα bar restaurant της Δυτικής Μακεδονίας. Ολα τα πιάτα προσεγμένα , ολα νόστιμα και βέβαια πάντα με την καλύτερη εξυπηρέτηση. Μπραβο παιδια συνεχίστε έτσι..

Ευχαριστούμε, Nikos A
Ο/η trypokarydos w, Διευθυντής του Τρυποκάρυδος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε ιδιαίτερα για την επιλογή σας να επισκεφτείτε/ δειπνήσετε στο εστιατόριο μας, να δοκιμάσετε τα πιατα μας καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε σε αυτή την κριτική στο Trip Advisor για το φαγητό / τον χώρο / την αισθητική και την εξυπηρέτηση μας.

Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όλα υπέροχα σέρβις φαγητό κλίμα εξυπηρέτηση όσα χρειάζεται για διασκέδαση χαλάρωση και ποιοτικο φαγητό

Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor

Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018

Ωραίο φαγητό, χορταστικές μερίδες, λογικές τιμές, πολύ κεντρική τοποθεσία στην Κοζάνη, ωραία μουσική στην κατάλληλη ένταση, φοβερή εξυπηρέτηση και πολύ ευγενικό προσωπικό! Τί άλλο να ζητήσει κανείς από ένα εστιατόριο;

Ευχαριστούμε, Alexandros L

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018

Πήγαμε με ένα αλλο ζευγαρι βραδυ Σαββάτου χωρίς να κλείσουμε και μας βρήκαν ένα ωραιο τραπέζι στο ισόγειο το προσωπικό ήταν πολυ ευγενικό και το φαγητό εξαιρετικό τόσο τα κυρίως πιάτα οσο και τα ορεκτικά του οι τιμές λογικές και βεβαια ο ιδιοκτήτης του καταστήματος ή υπεύθυνος που επιβεβαίωσε τη φήμη για τους Κοζανίτες επιχειρηματιες που πέρασε να μας ρωτήσει αν το φαγητό είναι Καλο και αν χρειαζόμαστε κατι με πολυ διακριτικό τρόπο και μας ευχαρίστησε και μας χαιρέτησε κατά την αποχώρηση μας .

Ευχαριστούμε, Τριςαρογλου Ι

Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο σερβις, πολυ καλες τιμες και το περιβαλλον μοναδικο. Ενα μαγαζι με εξαιρετικο design με απαλη μουσικη ανετο να κανεις μια συζητηση, και το φαγητο εξισου καλο με γευσεις ντοπιες αλλα και διαφορετικες.

Ευχαριστούμε, Χαρης Κ

Τρυποκάρυδος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κοζάνη, Περιοχή Κοζάνης

Τρυποκάρυδος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;