“Πολύ Καλό”
Κριτική για: Strada

Strada
Κουζίνες: Μεσογειακή
Περιγραφή: Είναι το cafe-bar-restaurant στο κέντρο της Κοζάνης που άνοιξε νέους δρόμους στις γαστρονομικές σας αναζητήσεις στην πόλη. Εξαιρετικές προτάσεις μεσογειακής κουζίνας, εκλεκτή λίστα κρασιών και μεγάλη ποικιλία σε cocktails προσφέρονται κάτω από μια πρωτότυπη οροφή από... βιβλία! Σε συνδυασμό με τα ιδιαίτερα διακοσμητικά στοιχεία, το Strada σάς προκαλεί να ζήσετε μια εμπειρία υψηλής... αισθητικής!
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Πολύ ωραίο μαγαζί με τέλεια φαγητά με όμορφη ατμόσφαιρα ευγενικό προσωπικό ,στο κέντρο της πόλης !!!

2  Ευχαριστούμε, Mixalis X
Ο/η Sweet_GSK, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Strada, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε να καταγράψετε την πρόσφατη εμπειρία σας στο Strada restaurant wine & cocktails. Μας δίνει ιδιαίτερη χαρά να διαβάζουμε ότι οι πελάτες μας απολαμβάνουν τόσο το φαγητό τα κρασιά μας,τα ιδιαίτερα cocktails όσο και την εμπειρία στον χώρο μας.

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλη κουζινα, ωραια πιατα με τοπικες γευσεις, αρκετη καλη λιστα κρασιων, το επιδορπιο θα μπορουσε να ηταν λιγο καλυτερο αλλα γενικη εντυπωση πολυ καλη

Ευχαριστούμε, manolismpak

Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή εξυπηρέτηση, πολύ δυνατές γεύσεις, σε ένα ιδιαίτερα καλόγουστο περιβάλλον, έμεινα αρκετά ικανοποιημένος! Ειναι must πιστεύω.

2  Ευχαριστούμε, Χαρης Κ
Ο/η Sweet_GSK, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Strada, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Φεβρουαρίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018

Πολυ ωραια πιατα με πιο ιδιαιτερες και ψαγμενες γευσεις.. ομορφο περιβαλλον και χαμογελαστο προσωπικο.

2  Ευχαριστούμε, Νίκος Β

Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2018

Πολύ ωραίο μέρος για φαγητό ειδικά αν ψάχνετε για πιο ιδιαίτερα πιάτα και γκουρμέ καταστάσεις. Ίσως από τα καλύτερα στην Κοζάνη σε αυτό το είδος.

1  Ευχαριστούμε, Alexandros R

Εμφάνιση λιγότερων

Strada: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κοζάνη, Περιοχή Κοζάνης

Strada: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!