“Πάρα πολύ καλό”
Κριτική για: Karnveer Indian Restaurant

Karnveer Indian Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική κουζίνα, φιλικό περιβάλλον, καλή εξυπηρέτηση, από τα καλύτερα στο είδος του, λογικές τιμές, μια πολύ καλή κ ιδιαίτερη επιλογή, αξίζει

1  Ευχαριστούμε, Nikolaos K

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραια πιατα και αρκετα ομορφη ατμοσφαιρα! Καλο σερβις! Αρκετα εξυπηρετικη η σερβιτορα χαμογελαστη και ευδιαθετη! Ενα πολυ τιμιο μαγαζι!

1  Ευχαριστούμε, Ματθαιος Κ
Η κριτική γράφτηκε 17 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό γευστικό ταξίδι στην Ινδία.Το εστιατόριο θα έπρεπε να ανακαινιστεί και να αποκτήσει πο έθνικ χρώμα.Παρόλα αυτά, σε αποζημιώνουν οι αυθεντικές γεύσεις και το πολύ ευγενικό προσωπικό.Πεντανόστιμα πιάτα προσαρμοσμένα στα γούστα των πελατών. Λογικότατες τιμές

1  Ευχαριστούμε, Αντωνια Γ
Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2017

Αν και το περιβάλλον μπορεί να μην είναι και ότι καλύτερο σε γούστο και αισθητική, παρ' όλα αυτά υπάρχει μια αίσθηση στον χώρο που μας έκανε να νιώσουμε άνετα από την πρώτη στιγμή. Αυτό ενισχύθηκε ακόμα περισσότερο από τα χαρούμενα, φιλικά και πολύ εξυπηρετικά πρόσωπα των ιδιοκτητών και του προσωπικού, που με το γνήσιο ενδιαφέρον τους μας φροντίσαν και μας περιποιήθηκαν με τον καλύτερο τρόπο! Η εμπειρία μας κορυφώθηκε όταν έφτασαν και τα φαγητά. Τα φρεσκότατα και πολύ καλής ποιότητας υλικά, οι καταπληκτικές μυρωδιές και γεύσεις, το άψογο μαγείρεμα, αλλά το σημαντικότερο για μένα η φροντίδα, το πάθος και το μεράκι που γευτήκαμε σε κάθε μας μπουκιά ήταν τα συστατικά που έκαναν την βραδιά που περάσαμε εκεί να έχει διάρκεια για αρκετές ακόμα ημέρες. Αυτό για μένα είναι κάτι που πολύ λίγα εστιατόρια μπορούν να καταφέρουν!

1  Ευχαριστούμε, stratigos n
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2016

Ειχα την ευκαιρία φετος να απολαύσω τις αυθεντικές και τις υπέροχες γεύσεις απο αυτο το εστιατόριο ! Εχω φάει σε πολλές πόλης και χώρες ινδικό φαγητό και εχω να δηλώσω οτι έχουν απο τις πιο ωραίες γεύσεις . Χαίρομαι που επιτέλους στο νησι μας υπάρχουν τέτοιες επιλογές.
Μην ξεχάσετε να δοκιμάσετε το chicken curry και οτιδήποτε ειναι φτιαγμένο απο λαχανικά. Πηγαίνω και θα συνεχίζω να πηγαίνω !!!

2  Ευχαριστούμε, Ovsanna Anastas... P

Karnveer Indian Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα (Χώρα), Κέρκυρα

Γουβιά, Κέρκυρα

Karnveer Indian Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!