“ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΑΡΙΣΤΟ”
Κριτική για: Fresh

Fresh
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2021

Πεντακάθαρος χώρος και γρήγορη εξυπηρέτηση
Το καλύτερο παγωτό
Θα ήθελα πολύ να προλάβω να δοκιμάσω όλες τις γεύσεις
Δεν θα μπορούσα να μην σχολιάσω και την ΚΡΕΠΑ σοκολάτα ΑΠΑΙΧΤΗ
Μπράβο και πάλι μπράβο
Θα σας επισκεφτούμε σίγουρα ξανά
Σας ευχαριστούμε

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, 442onlyp

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ξεκινώντας από το προσωπικό ,μιας και είναι η πρώτη επαφή που έχεις με τον χώρο, είναι φιλικότατοι και πολύ εξυπηρετικοί!!!Το φαγητό ολόφρεσκο και πολύ ποιοτικό ,σερβιρίστηκε γρήγορα και σε πολύ καλή ποσότητα!!!Σίγουρα θα το ξαναεπισκεφτούμε οπότε θέλουμε να φάμε ένα ωραίο ελαφρύ γεύμα και τέλειο παγωτό!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, 403giannisk
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ξεκίνησα εγώ με ένα double cheeseburger με χειροποίητο μπιφτέκι (ασύγκριτα ωραίο) η σύζυγος μου ως vegetarian πήρε το plant based burger με μια παγωμένη cola!
Εννοείται πως συνέχισα με την πιο ωραία βαφλα που έχω φάει στη ζωή μου! Ferrero Rocher, χειροποίητο παγωτό (kumquat επιλογής μου) & white chocolate! Η σύζυγος μου πήρε ένα πιο απλό σορμπε !
Αλλά απόλαυσε και ένα σπέσιαλ smoothie blueberry & ginger!
Το καλύτερο όμως από όλα ήταν η ευγένεια και εξυπηρέτηση του Δημήτρη (ιδιοκτήτη της επιχείρησης) και των υπολοίπων παιδιών!

1  Ευχαριστούμε, N6492TM_
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Στου Δημήτρη πάνω την βαφλιερα ρίξε πράμα όλη μέρα..
Φάε μια να χορτάσεις φάε δύο για να σκάσεις.!!
Υ.Γ πρόσεχε όμως γιατί αν θα φας θα σου γυρνάει στο μυαλό να ξαναγυρίσεις να ξαναφας.

1  Ευχαριστούμε, Αννανιας Α
Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Είχα πεισθεί από τα 100άδες σχόλια ότι πρόκειται για κάτι Ουάου!! Δυστυχώς η βάφλα με το παγωτό που δοκίμασα δεν άξιζε για τα χρήματα 8,80€

Τα θετικά..
Πολύ καλή εξυπηρέτηση από τον ιδιοκτήτη της επιχείρησης καθώς και πολύ κοινωνικός με τους πελάτες! Συγχαρητήρια !

Τα αρνητικά..
Η βάφλα δεν είχε ψηθεί καλά εσωτερικά... Μπορεί να έτυχε.. Νόστιμη όμως!!!

Το παγωτό σίγουρα όχι χειροποίητο. (Έστω οι μισές γεύσεις όπως μου ειπε)
Στη καλύτερη περίπτωση 50ρα ή 100αρα βάση παγωτού (για όσους ξέρουν από πραγματικό παγωτό) και γεύσεις χρώματα και αρώματα.

Δεν θα είμαι αυστηρός με την βαθμολογία μου.
3,5 / 5

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, NS_Stefanou

Fresh: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γουβιά, Κέρκυρα

Fresh: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!