Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Priceline
Hotels.com81 $
Travelocity81 $
getaroom.com103 $
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2019

Ερχόμενος από Χαλκιδική κλείσαμε στο Ambassador hotel 3 μέρες για να επισκεφτούμε τη Θεσσαλονίκη και να είμαστε κοντά στο αεροδρόμιο για τη πτήση μας . Ήταν η πιο καλή επιλογή που θα μπορούσαμε να κάνουμε. Το ξενοδοχείο πολύ καθαρό, τα δωμάτια φαινόταν ότι ανακαινίστηκε πρόσφατα, το πρωινό πλούσιο, το φαγητό του εστιατορίου νόστιμο και σε καλές τιμές, ο χώρος της πισίνας πολύ όμορφος και πολύ καθαρή πισίνα. Η Θεσσαλονίκη πολύ κοντά και φυσικά παρα πολυ κοντά στο αεροδρόμιο. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Όλο το προσωπικό ήταν ευγενεστατο και πολύ εξυπηρετικοί σε ότι χρειαζόμασταν.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Στο κεντρικό κτήριο έχεις καλύτερη προσβασιμότητα και την καλύτερη θέα. Wifi είχε παντού
1  Ευχαριστούμε, Dimitris2008
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2019

Πάντα πεντακάθαρη η πισίνα,όπως και όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου, ακόμη και με πολύ κόσμο! Πολύ καλή εξυπηρέτηση, νόστιμα πιάτα με καλό φαγητό. Πολύ καλός καφές. Πολύ καλή τιμή σε σχέση με την ποιότητα και τις υπηρεσίες που παρέχει. Σίγουρα θα το ξαναεπισκευθω.

1  Ευχαριστούμε, sandiekts
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2019

Επισκευτικαμε το ξενοδοχείο για μπάνιο. Ειμασταν εκεί όλοι την ημέρα, τοποθεσία πολύ βολική, ο χωρος της πισίνας πάρα πολύ όμορφος, η πισίνα καθαρή. Φάγαμε και στο εστιατόριο, το φαγητό υπέροχο όπως επίσης και τα διάφορα σνακ που πήραμε. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Θέα υπεροχη
Ευχαριστούμε, Giorgina2009
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2019

Τα δωμάτια είναι μεγάλα και καθαρά. Η τοποθεσία του ξενοχειου είναι πολύ κοντά στη Θεσσαλονίκη και στο αεροδρόμιο. Τι εστιατόριο είχε πολύ ωραίο φαγητό και σε καλές τιμές.
Ο χώρος της πισίνας πολύ ωραίος διαμωρφομενος και καθαρό νερό

Ευχαριστούμε, Alex6525
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2019

Άψογο και φιλικο προσωπικό , καθαρο δωμάτιο , πλούσιο πρωινο. Καθαρή πισίνα , πολύ καλό το εστιατόριο και σε πολύ λογικές τιμες. Πολύ κοντά στο κέντρο της πολης και δίπλα στο αεροδρομιο. Κάνανε τη διαμονή μας πολύ ξεχωριστή!!!!!

Ευχαριστούμε, Galateia S