Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline59 $
Agoda.com59 $
eDreams59 $
ZenHotels.com
Lol.travel
FindHotel
Η κριτική έγινε: 16 Ιουνίου 2021

Εξαιρετικό κατάλυμα σε πολύ βολικό σημείο με θέα, δωμάτιο άνετο (σουίτα) και διακοσμημένο στο ρετρό στυλ που σε ταξίδευε στην κατάλληλη εποχή. Υπεράνετο στρώμα. Το πρωινό ήταν πλούσιο, για δύο άτομα γέμισαν το τραπέζι μας και έβαλαν άλλο ένα γεμάτο βοηθητικό..., μέσα σε όμορφο κήπο με θέα το Γαλαξείδι. Ακόμα και η κανάτα νερού ήταν σκαλιστή, της εποχής. Το μόνο κακό ήταν η έλλειψη σωστής ηχομόνωσης.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, kunadrzewna
Η κριτική έγινε: 30 Μαΐου 2021

Πρώτο ταξίδι μετά τον Covid-19 . Το κατάλυμα ανταποκρινόταν σε όλα τα μέτρα τα οποία ισχύουν για τον Covid-19. Φιλικός οικοδεσπότης. Κλείσαμε το Pandora, τρίκλινο δωμάτιο αν και δύο άτομα με τον εξοπλισμό που έχουμε κάνουμε για τρία!! Μας άρεσε η ιδιωτικότητα που έχει το δωμάτιο καθώς έχει δική του είσοδο σε σχέση με τα υπόλοιπα δωμάτια. Tο δωμάτιο έλαμπε από καθαριότητα. Είχε δύο ξεχωριστές πόρτες για το μπάνιο, όπως επίσης είχε μια παιχνιδιάρικη διάθεση το μπάνιο καθώς είχε κανείς την επιλογή να επιλέξει με τι φωτισμό θα κάνει το μπάνιο του. Η θέα μοναδική τόσο από το δωμάτιο όσο και από το χώρο του πρωινου. Το δε πρωινό.. απίστευτο όλα τοπικά ,στην αρχή νομίζαμε ότι θα φάνε άλλα δέκα άτομα μαζί μας αλλά ήταν μόνο για εμάς.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, vertigok
Η κριτική έγινε: 9 Νοεμβρίου 2020

Το δωμάτιο καλά διακοσμημένο και εξοπλισμένο,όπως πρίζα για φορτιστή usb, αντικουνουπικό, Πολύ κακή μόνωση και σε συνδυασμό με την παρουσία 2 οικογενειών με παιδιά και η απαράδεκτη συμπεριφορά των γονιών να μην κάνουν ούτε προσπάθεια να τα συμμαζέψουν, έκαναν τη διαμονή μας άσχημη. Το προσωπικό καλό, αν και ανεκπαίδευτο ( η κυρία που σέρβιρε το πρωινό ήταν μέσα στην αγωνία για το άν θα τα προλάβει όλα). Τώρα το πρωινό: Είναι απαράδεκτο εν μέσω κορονοιου να σερβίρονται μαρμελάδες homme made όπως μας είπαν (κάτι για το οποίο δεν είμαι σίγουρος) σε βαζάκια που έχουν ξαναχρησιμοποιηθεί τόσες φορές που είναι εμφανή η σκουριά επάνω τους.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, icomeinpeace1
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφη τοποθεσία πολύ ωραίο δωμάτιο εξαιρετικό και πολύ νόστιμο γεματο φαντασία πρωινό από την αφανή ηρωίδα την κυρία Ολγα!εξαιρετικο το σέρβις καθώς και ο καφές από το παιδί στο πρωινό που σερβίρει!ειμαστε πολύ ικανοποιημένοι και νιώθουμε ευλογημένοι από την πραγματική φιλοξενία!ξανά πάμε ευχάριστα και άνετα!

Ευχαριστούμε, Nikogiann
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2020

Μείναμε στη σουίτα " Άρτεμις " η οποία ήταν εξαιρετική. Δίχωρη, διακοσμημένη με γούστο, υπέροχη θέα, ευρύχωρο και μοντέρνο μπάνιο, κλιματιστικό σε όλα τα δωμάτια και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, η διαμονή είχε όλα όσα περιμέναμε να βρούμε για να έχουμε ένα όμορφο και ξεκούραστο σαββατοκύριακο. Η πανσιόν βρίσκεται σε ήρεμη γειτονιά και έχει άνετο πάρκινγκ. Εξαιρετική εντύπωση μας έκανε η καθαριότητα του δωματίου που σπάνια συναντάς ακόμη και σε 5 αστέρων ξενοδοχείο, καθώς και η ιδιοκτήτρια, η οποία ήταν ευγενέστατη και άκρως εξυπηρετική! Ιδανικό για οικογένειες!!!
Γιώργος από Αθήνα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020