Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφη τοποθεσία πολύ ωραίο δωμάτιο εξαιρετικό και πολύ νόστιμο γεματο φαντασία πρωινό από την αφανή ηρωίδα την κυρία Ολγα!εξαιρετικο το σέρβις καθώς και ο καφές από το παιδί στο πρωινό που σερβίρει!ειμαστε πολύ ικανοποιημένοι και νιώθουμε ευλογημένοι από την πραγματική φιλοξενία!ξανά πάμε ευχάριστα και άνετα!

Ευχαριστούμε, Nikogiann
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2020

Μείναμε στη σουίτα " Άρτεμις " η οποία ήταν εξαιρετική. Δίχωρη, διακοσμημένη με γούστο, υπέροχη θέα, ευρύχωρο και μοντέρνο μπάνιο, κλιματιστικό σε όλα τα δωμάτια και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, η διαμονή είχε όλα όσα περιμέναμε να βρούμε για να έχουμε ένα όμορφο και ξεκούραστο σαββατοκύριακο. Η πανσιόν βρίσκεται σε ήρεμη γειτονιά και έχει άνετο πάρκινγκ. Εξαιρετική εντύπωση μας έκανε η καθαριότητα του δωματίου που σπάνια συναντάς ακόμη και σε 5 αστέρων ξενοδοχείο, καθώς και η ιδιοκτήτρια, η οποία ήταν ευγενέστατη και άκρως εξυπηρετική! Ιδανικό για οικογένειες!!!
Γιώργος από Αθήνα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, M673BJstellab
Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2020

Βρήκαμε το Galaxa κυριολεκτικά τελευταία στιγμή μετά από τυχαίο τηλεφώνημα.
Το δωμάτιό μας (Penelope) όμορφο, καλόγουστο και πολύ καθαρό!!
Ίσως ήθελα λίγο μεγαλύτερο μπάνιο
Ο χώρος που σερβίρεται το πρωινό (πολύ καλό και αυτό), υπέροχος! Βλέπεις όλο το Γαλαξίδι! Το προσωπικό ευγενεστατο!
Όσο για την Βασιλική, ευγενέστατη και γλυκύτατη...ευχαριστούμε πολύ!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Karadima_Giota
Η κριτική έγινε: 14 Μαΐου 2019

το δωματιο πεντακαθαρο με καταπληκτικη θεα στη θαλασσα και στην πολη και με παροχες 5αστερου ξενοδοχειου. το πρωινο σερβιρεται σε μια γραφικοτατη αυλη με την ιδια υπεροχη θεα και με σπιτικα φτιαγμενα απο τους ιδιους νοστιμοτατα εδεσματα. Το συνιστουμε ανεπιφυλακτα .

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, Ειρήνη Π
Ο/η Vasiliki K, Ιδιοκτήτης του Galaxa Mansion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Μαΐου 2019

Σας ευχριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Είμαστε ικανοποιημένοι που περάσατε όμορφες στιγμές μαζί μας και επιβραβεύετε την προσπάθεια που κάνουμε για να απολαύσετε την διαμονή σας στο καταλυμμά μας.
Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε ξανά κοντά μας.
Με ιδιαίτερη εκτίμηση
Βασιλική Λάβδα

Η κριτική έγινε: 29 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο αυτό από την Μεγάλη Παρασκευή μέχρι τη Δευτέρα και πραγματικά ξετρελαθηκαμε. Όλα ήταν καταπληκτικά! Δεν βρήκαμε τίποτα το αρνητικό, το δωμάτιο, το πρωινό, το μπαλκονάκι,το προσωπικο, όλα τελεια! Το συστήνω άφοβα και εγω θα το επισκεφθώ σίγουρα πολλές φορές στο μέλλον.

Με αγάπη,
Νικολας

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, nick_plts
Ο/η Vasiliki K, Ιδιοκτήτης του Galaxa Mansion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Μαΐου 2019

Eυχαριστούμε παρα πολύ για τα καλά σας λόγια. Πράγματι είμαστε πολύ χαρούμενοι που γνωρίσαμε εσάς και όλη την οικογένειά σας και θα χαρούμε ιδιαίτερα να σας δούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας. Έχετε τις καλύτερες ευχές απ΄ολους μας!!!
Με εκτίμηση
Βασιλική Λάβδα.