“Απλά απαράδεκτο.”

Καλό για: Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Περιγραφή: Ταβερνα με ψαρικα , λαχανικα και μεζεδες
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο,τι και να πω είναι λίγο.....περιμέναμε για τραπέζι τρία τέταρτα και μια ώρα να μας σερβίρουν!! Ο ιδιοκτήτης κακοτροπος όσο δεν πάει.Ας ξεκαβαλησουν το καλάμι...Τα περισσότερα στον κατάλογο είχαν εξαντληθεί.Φαγαμε σαρδέλες και μπακαλιάρο σκέτα.Μας τα πέταξαν κυριολεκτικά στα μούτρα.Κι επειδή είδαν ότι είμαστε έξω φρενών μας είπαν ότι μας τα κερνάνε!!!! Εννοείται ότι πληρώσαμε γιατί δεν είχαμε ανάγκη το κέρασμα τους!!!! Ούτε απ'εξω να περάσετε!!!!!!

1  Ευχαριστούμε, marianna s
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απάντηση: 15 Μαρτίου 2018

Κυρια Μαριανα

επειδη εχω παρα τα χρονια μου (70) γερη μνημη ακομα και θυμαμαι πολυ καλα τι συναιβει .

Ζητησατε απο τον σερβιτορο αν εχουμε τραπεζι και σας ειπε ,επειδη εκεινη την ωρα (περιπου 4 μ.μ.)

δεν ειχαμε κανενα τραπεζι ελευθερο οτι θα περιμενετε πανω απο μια ωρα και επισης οτι τα

περισσοτερα φαγητα εχουν τελειωσει (Κυριακη απογευμα) και σας προτεινε για να μην

ταλαιπωρειθητε να βρισκατε καπου αλλου να φατε ..Εσεις του ειπατε πως εχετε ακουσει τα

καλλιτερα λογια για το μαγαζι μας και δεν πειραζει θα περιμενετε αρκει να φατε σε μας,

οπως και εγινε.Πραγματικα περιμενατε πολυ ωρα (σας το ειχαμε πει απο την αρχη) και δεν

φαγατε καθολου καλα (και αυτο το ειχαμε πει).Σας ευχαριστουμε για την υπομονη σας και για την

ανοχη σας.

Στο τελος αφου φαγατε και το γλυκο σας (προσφορα μας) ζητησατε το λογαριασμο ,τοτε εγω ο ιδιος

κατανοοντας την ταλαιπωρια σας σας ειπα οτι σας κερναω πραγμα που εσεις δεν δεχθηκατε ,

παρ'ολα αυτα εγω (αν εχετε κρατησει την αποδειξη φαινετε ) σας εκανα μια μικρη εκπτωση 20%.

Προσωπικα σας ζηταω συγνωμη για την ταλαιπωρεια σας παρ ολο που σας ειχαμε πει τι θα συμβει

(ισως δεν το λαβατε σοβαρα υπ'οψην σας) και σας περιμενω να ερθετε οποτε θελετε να φαμε παρεα

σαν φιλοξενουμενες μου απλα για να δειτε τι ανθρωπος (και οχι μονο αυτος αλλα ολοι οσοι

εργαζονται εδω) ειναι αυτος ο κακοτροπος οπως με χαρακτηριζετε και αλλα τετοια.

Περιμενω τηλεφωνημα σας 6987877263

Ντινος Κατσαιτης

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

Ένα τέλειο ταβερνάκι για ουζάκι και ψαρομεζέδες
Φάγαμε τέλεια με γρήγορη εξυπηρέτηση και χαμόγελο
Όλα φρέσκα και νόστιμα
Η θέση του εξαιρετική

Ευχαριστούμε, Ria T
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικα ξεχωριστές επιλογές για ουζομεζε. Πλήρες μενού . Ιδιαίτερο σέρβις .Ο κ. Ιδιοκτήτης πολύ φιλόξενος. Ότι δοκιμάσαμε πολύ νόστιμο ειδικότερα το γιουβέτσι με καλαμάρι χταποδι και τα μύδια αχνιστα με μουστάρδα.Τιμές ρεαλιστικές για τη σχέση μεγέθους-τιμής . Θα ξαναπηγαιναμε άνετα.

Ευχαριστούμε, vasia a
Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2018

Όμορφες γεύσεις, καλή εξυπηρέτηση, καλές τιμές. Μην ξεχάσετε να δικομάσετε το καπνιστό χέλι, Όνειρο.

Ευχαριστούμε, ΜΑΡΙΑ Κ
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ποιοτικο φαγητο (οτι φαγαμε ηταν φρεσκο), εξαιρετικα μαγειρεμενο (γνωστες κουζινας θαλασσινων). Στα συν του μαγαζιου η ευγενια ιδιοκτητη και προσωπικου!

Ευχαριστούμε, Katerina M

Σκελετόβραχος Ταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γαλαξίδι, Περιοχή Φωκίδας

Σκελετόβραχος Ταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!