“Καλό αλλά. ..”

Μαρίτσα
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ νόστιμο φαγητό. Όχι όμως ταυτιση τιμής ποσοτητας. Το προσωπικό όχι ιδιαίτερα φιλικό και η κ. Μαριτσα ηρθε στο τέλος δίνοντας μας απλα την απόδειξη. Ούτε να μας ρωτήσει αν φάγαμε καλά και εννοείται ούτε να κερασει κάτι το μαγαζί.(πράγμα που έχει καθιερωθεί στα περισσότερα μαγαζιά πλεον) . Για το φαγητό ίσως ξαναπηγαινα όμως λόγω τιμών δύσκολο. .

4  Ευχαριστούμε, DoraG134

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό και άψογη εξυπηρέτηση ♥️ ήταν όλα υπέροχα και ακόμη πιο υπέροχη η κυρία Μαριτσα. Αξίζει να το επισκεφθεί κανεις. Προσφέρει ποιοτικό φαγητό και ωραία ατμόσφαιρα.

Ευχαριστούμε, maria_lazo
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχος χωρος,μέτρια εξυπηρέτηση,συμπαθητική κουζίνα,τσιμπήμενες τιμες...οι φαρφαλες με τον καπνιστό σολωμό τέλειες αλλά γενικά για τις τιμές και το περιβάλλον του εστιατορίου περιμένεις κάτι καλύτερο!αρνητικό:1,50 ευρώ το κουβέρ για το ψωμί...ήμασταν 5ατομα και πληρώσαμε 7,50 ευρώ για κάτι που δεν αγγίξαμε!

Ευχαριστούμε, Anastasia P
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαΐου 2018

Το έχω επισκεφτεί αρκετές φορές και το φαγητό πάντα είναι εξαιρετικό και οι γεύσεις απίστευτες. Ο νέος χώρος είναι δέκα φορές καλύτερος από τον παλιό με την θέα στη θάλασσα μέσα από το μαγαζί να είναι για φωτογραφία! Στα μείον, το προσωπικό που θα μπορούσε και καλύτερα καθώς και οι τιμές (ακριβές και για Γαλαξείδι)

Ευχαριστούμε, George K
Η κριτική γράφτηκε 29 Απριλίου 2018

Ωραια η τοποθεσια λογω του της ομορφιας του Γαλαξιδιου.
Απαραδεκτη συμπεριφορα του προσωπικου!!!! θελαμε να φαμε ψιλο ψαρακι και μας ειπαν οτι ειχε τελειωσει και αφου παραγγειλαμε τοτε μας ειπε οτι εχει .....
Τα καλαμαρακια απαραδεχτα μονο να τα φας δεν ηθελες και τα ειχε 16 € τη μεριδα....
Και το γλυκακι μας φερανε 2 γλυκακια για 6 ατομα με 6 κουταλακια ουτε καν πιατακια να σερβιρηστουμε. Απο μια κουταλιτσα ο καθενας....
Φυσικα δεν φαγαμε γιατι δεν ειμαστε γουρουνια...
Δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναπαμε για φαγητο εκει.
Δεν κρατανε ετσι τον κοσμο...
Δεν φταινε αυτοι φταιμε εμεις που δεν φυγαμε με το που μας συμπεριφερθηκαν με αγενεια.

2  Ευχαριστούμε, mevdaimon

Μαρίτσα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γαλαξίδι, Περιοχή Φωκίδας

Μαρίτσα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!