“Ωραία ατμόσφαιρα”
Κριτική για: Ο Μπεμπέλης

Ο Μπεμπέλης
Περιγραφή: Παραδοσιακός χώρος που βρίσκεται στην καρδιά του χωριού και ξεκουράζει κάθε ντόπιο και επισκέπτη.Λειτουργεί όλους τους μήνες του χρόνου.
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

Πολύ καλό μεζεδοπωλείο, με καλά φαγητά και κρασί, με ένα ωραία διακοσμημένο περιβάλλον και καλή μουσική. Μου άρεσε πολύ που ήρθε ο ιδιός ο σεφ και ρώτησε έαν είμαστε ικανοποίημενοι.

Ευχαριστούμε, BM1181

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε κρατήσει το τραπέζι δίπλα στο τζάκι μας υποδέχτηκαν προτείνοντας μας να επιλέξουμε από κρασιά δικής τους παραγωγής από ελληνικές ποικιλίες .Το μενού είχε παραδοσιακά πιάτα ιδανικά για κρασομεζε όπως λαχανοντολμάδες και σπιτική πίτα. Εξαιρετικα φιλόξενο σέρβις σε τελείως ακαπνο περιβάλλον. Στο τέλος μας προσέφεραν υπέροχο σπιτικό και δικής τους επινόησης γλυκό από μούστο και καραμέλα και τσίπουρο δικής τους παραγωγής. Και μόνο για τα δύο τελευταία θα ξαναεπιστρεφαμε.

Ευχαριστούμε, vasia a
Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2018

Είναι μια υπέροχη οικογενειακή ταβέρνα με εξαιρετικά όμορφο διακοσμημένο και ζεστό περιβάλλον. Η κουζίνα είναι εξαιρετικά ποιοτική, με νόστιμα πιάτα, συνταγές που είναι οικίες στην ελληνική οικογένεια.
Το φαγητό, το περιβάλλον και οι ιδιοκτήτες του θα σε κάνουν να χαλάρωσης να απολαύσεις όμορφα γευστικά πιάτα και να νιώσεις οικογενειακή ατμόσφαιρα.

Ευχαριστούμε, Pavlos M
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύς ντόρος για το τίποτα. Μέτρια τα φαγητά μικρές μεριδες. Μια μεριδα κοτσι 16€. Το μονο που μας άρεσε ηταν ο χώρος.

3  Ευχαριστούμε, Dimitris P
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα πιάτα που επιλέξαμε να φάμε,ήταν το ένα καλύτερο από το άλλο..ψητά, τηγανητά θαλασσινά, ψαρονέφρι, κοτόπουλο ήταν όλα τέλεια!! Ο χώρος και η διακόσμηση του μαγαζιού είναι υπέροχα! Οι ιδιοκτήτες είναι εξυπηρετικοτατοι και ευγενεστατοι! Σίγουρα θα ξαναπάμε!!!!!

Ευχαριστούμε, Giouli D

Ο Μπεμπέλης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γαλαξίδι, Περιοχή Φωκίδας

Ο Μπεμπέλης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!