1.364
1.364
Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Φιλοξενηθήκαμε με την οικογένεια μου στο ξενοδοχείο ΓΑΝΥΜΗΔΗΣ τον Ιούνιο. Ήταν μία αξέχαστη εμπειρία. Αρχικά,το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κεντρική τοποθεσία, μέσα στα δέντρα προσφέροντας την αίσθηση ότι είσαι στη φύση. Όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου (δωμάτια, χώρος του πρωινού) είναι περιποιημένοι, καθαροί και όμορφα διακοσμημένοι. Όσον αφορά το πρωινό ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ. Όλα αυτά που προσφέρουν είναι χειροποίητα και παραδοσιακά(πίτες,πάστα-Φλώρα,σπιτικές μαρμελάδες και άλλα πολλά). Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη. Όλοι οι άνθρωποι εκεί μέσα ήταν ευγενικοί, χαρούμενοι και πρόθυμοι να σε βοηθήσουν και να κουβεντιάσουν μαζί σου.Είχαμε μια υπέροχη διαμονή στην οποία κάναμε και καινούριους φίλους. Αν αποφασίσετε να περάσετε τις διακοπές σας στο Γαλαξείδι, σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα εγώ και όλη μου η οικογένεια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
Ευχαριστούμε, makrisss
Η κριτική έγινε: 4 Μαΐου 2022

Λοιπόν, στο Γαλαξίδι έχω ξαναπάει, στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο δεν έμεινα,έμεινα όμως στο αδελφακι του το miramare και απολαύσαμε το πρωινο μας στον Γανυμήδη.Αυρο που ήθελα να τονίσω είναι ότι αυτό που ξεχώρισα, ήταν ένας συνδυασμός πραγμάτων και παρά το ότι μείναμε μολις ένα βράδυ, ένιωσα ότι ξεκουράστηκα, από τις παροχές και την πραγματικά ευγενέστατη ιδιοκτήτρια, η οποία ήταν πανταχού παρούσα, υποστηρίζοντας η ίδια τη δουλειά της και κερδίζοντας τον πελάτη.Οχι μόνο θα ξαναπάω, αλλά πραγματικα θα το συστήσω και στους φίλους μου.Τετοιες προσπάθειες αξίζει να επιβραβεύονται.Συγχαρητηρια κα Χρυσούλα, μας φτιάξατε τη μέρα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, katerina s
Η κριτική έγινε: 30 Μαρτίου 2022

Εξαιρετική η διαμονή μας! Πολύ ευχάριστη η διακόσμηση στο δωμάτιο! Οικείο περιβάλλον σαν το σπίτι.
Όσο για το πρωινό? δεν είναι απλά "πολύ καλό", είναι ένα πλούσιο γεύμα, με καθημερινές εκπλήξεις και πρωτοποριακό φιλικό σερβίρισμα σε ένα πανέμορφο περιβάλλον!! Πολύ ευγενικοί όλοι οι εργαζόμενοι στην επιχείρηση! Η οικοδέσποινα η κυρία Χρυσούλα φιλόξενη,σαν φίλη από χρόνια.
Κυρία Χρυσούλα, ευχαριστούμε πολύ!!
“Εις το επανιδείν”.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, sofi_raf61
Η κριτική έγινε: 20 Φεβρουαρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ενα πανέμορφο Σαββατοκυριακο , σε ενα υπεροχο ξενοδοχειο , που για μια ακόμη φορά μας εξέπληξε.
Τα δωμάτια καθαρά μοντέρνα πανέμορφα. Το πρωινο εξαιρετικό που προετοιμάζεται on time.
Ηταν πραγματικά και για τους 8 μια εμπειρία που δεν θα ξεχασουμε και θα την επαναλαβουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
Ευχαριστούμε, kate_melanof
Η κριτική έγινε: 20 Φεβρουαρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικη φιλοξενια, καταπλητικο πρωινο, υπεροχα πεντακαθαρα δωματια!!! Η κ.Χρυσουλα ειναι μια πολυ καλη οικοδεσποινα, με ωραια αισθητικη και προθυμη να κανει την διαμονη στο υπεροχο Γαλαξιδι ευχαριστη κ αξεχαστη!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
Ευχαριστούμε, alexba123