1.175
1.175
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020

Η διαμονη μας στο ξενοδοχειο χαρακτηριζεται απο τις καλυτερες εντυπωσεις. Ζεστο και φιλικο περιβαλλον, πεντανοστιμο και πλουσιο πρωινο με ποικιλια γευσεων και φυσικα η κ.Χρυσουλα παντα ευδιαθετη και χαμογελαστη. Το προσωπικο αρτια καταρτισμενο και πολυ εξυπηρετικο. Ο χωρος καθαρος με vintage αισθητικη.

1  Ευχαριστούμε, mariakoulou94
Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2020

Η εμπειρία μας από τη διαμονή μας στο πανέμορφο ξενοδοχείο σας ήταν υπέροχη!!! Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο, ευρύχωρο και η ατμόσφαιρα ήταν πολύ φιλική!Το πεντανόστιμο πρωινό της κυρίας Χρυσούλας θα μου μείνει αξέχαστο!!

Ευχαριστούμε, Nikoletta0207
Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2020

Περάσαμε πέντε πανέμορφες μέρες στις διακοπές μας με μια εξαιρετική φιλοξενία στο ξενοδοχείο Γανυμήδης.Το προσωπικό και η ιδιοκτήτρια μας βοήθησαν να νιώσουμε από την πρώτη στιγμή σαν στο σπίτι μας.Μας δώσανε πληροφορίες για παραλίες και σημεία ενδιαφέροντος.Τα δωμάτια πεντακάθαρα,μοντέρνα με ανακαινισμένο μπάνιο και πλήρως εξοπλισμένα(σίτες στα παράθυρα,τηλεόραση,βραστήρας,ψυγείο,παντόφλες μιας χρήσης,σεσουάρ,αντισηπτικό).Το πρωινό αποτελεί μια κατηγορία από μόνο του και δύσκολα περιγράφεται με λέξεις.Πλούσιο με φρέσκα παραδοσιακά υλικά τα οποία επιμελείται προσωπικά η ιδιοκτήτρια.Πάρα πολλές αλμυρές και γλυκές επιλογές για όλα τα γούστα(παραδοσιακές πίτες,κέικ,τηγανόψωμο γλυκό ή αλμυρό,ποικιλία τυριών και αλλαντικών,μαρμελάδες και chutney σε γεύσεις που δεν είχαμε ξαναδοκιμάσει και πολλά ακόμη).Φάγαμε πρωινό 4 φορές και κάθε μέρα δοκιμάζαμε και κάτι διαφορετικό.Ήταν η δεύτερη φορά που φιλοξενηθήκαμε στον Γανυμήδη και θα υπάρξουν σίγουρα πολλές ακόμα.Εις το επανιδείν λοιπόν....

Ευχαριστούμε, mathiatis
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2020

Ήταν ένα όνειρο. Το δωμάτιο πεντακάθαρο, διακοσμημένο απλά και λειτουργικά! ! Το πρωινό είναι αντάξιο της φήμης του!! Δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψει κανείς την ποιότητα των υλικών, αυτή την δημιουργική κουζίνα σε καθαρές μεσογειακές γεύσεις του πρωινού που δοκιμάσαμε!! Η σπιτική πιπέροπιτα, η τραγανή μπουγάτσα, οι ευφάνταστες μαρμελάδες, το σπιτικό ψωμί, τα φρέσκα φρούτα και τέλος και πιο σημαντικό η ειληκρινης φροντίδα και το επαγγελματικό ενδιαφέρον για τον επίσκεπτη - του σπιτιού !! Έτσι νοιωθεις επισκέπτης , σε σπίτι οικείο με ανθρώπους που σε βλέπουν ως φιλο τους που θα ξανά βρεθείτε, και θα ξαναβρεθούμε! Ευχαριστούμε για τις υπέροχες στιγμές ! Γιάννης - Μαρία

Ευχαριστούμε, johnkoumantakis
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2020

Συνιστώ όχι μόνο ανεπιφύλακτα, αλλά νομίζω οτι είναι μια καταπληκτική εμπειρία να μείνει κανείς στον Γανυμήδη! Το δωμάτιο προσεγμένο και καθαρό, η διακ'οσμηση και το στύλ μοναδικό και τόσο αρχοντικό, με την απλότητά του.....Η Χρυσούλα μας περιποιείται σαν να είμαστε οικογένεια, με το σέρβις, τις πίτες της, τις μαρμελάδες της, τα chutneys....μία ατμόσφαιρα όλο φροντίδα και προσφορά... Θα μείνετε ενθουσιασμένοι........Και θα ξαναπάτε......

Ευχαριστούμε, _ariannapV8928CN